2726

کوچیکخ

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

نه سایز چهار من پسرم ی سالش بود استفاده میکردم واسش ببین مای بی بی نگا وزن روی خود بسته کن ببین چ محدوده ای زده من از اول دنیا اومدنش تا الان ک ی سال و نیمشه مای بی بی استفاده میکنم و از روی وزنی ک روی بسته زده براش میخرم

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه سایز چهار من پسرم ی سالش بود استفاده میکردم واسش ببین مای بی بی نگا وزن روی خود بسته کن ببین چ مح ...

و اینکه خود مای بی بی ی جای باز جلوش داره ک ختنه میشن مشکلی پیش نمیاد واسش فقط با توجه ب وزنش رو بسته نگاه کن محدوده وزنیشو و اون شماره رو واسش بخر ولی چهار بزرگه

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤
2728

سایز ۴ خیلی واسش بزرگه 

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
و اینکه خود مای بی بی ی جای باز جلوش داره ک ختنه میشن مشکلی پیش نمیاد واسش فقط با توجه ب وزنش رو بست ...

اخه ب نظرم کوچیکه واسه ختنه یکم میچسبه ب جای ختنه ش نوشته واسه ۸ تا ۱۶ کیلو

خب عزیزم ران پای نی نی هم باید در نظر بگیری اینجوری براش بزرگه پس میده سه واسش بگی من پسرم نزدیک چهار کیلو بود دو گرفتم همون سایزی رو گرفتم ک وقتی ختنه هم نبود میگرفتم.ب هر حال تصمیمش با خودته عزیزم

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤
واقعا؟اخه میچسبه ب التش میگم حتما کوچیکه

نه بابا بزرگه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

اصلا اینجور نیست من ی سال و نیمه واسه پسرم دارم مای بی بی استفاده میکنم چون پوستش حساسه

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤