2726
عنوان

بیاید از رو حستون بگید به نظرتون کرونا تا کی هست؟😭

| مشاهده متن کامل بحث + 826 بازدید | 103 پست
والا نمیشه گفت تا کی!!!منم از لحاظ روحی واقعا داغونم،هیچی خوشحالم نمیکنه

من حالم شدید بده حس میکنم هیچکی به خرابی من نیست حالش انگار یکی میخواد خفم کنه صبح تا شب دستاشو گذاشته رو گلوم هی میخوام گریه کنم خیلی وضعیت بدیه خیلی

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همینو میگم

اخه جهانیه اگه تو دو سه تا کشور بود اره ولی کل دنیاس به همین سادگیا بود کاشکی😔

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
2728
من میگم ان شا الله تا بعد عید .خدا نظر کنه خلاص شیم

انشالله خدا رحمش بیاد.گرونی از یه طرف کرونا از یه طرف بخدا داریم له میشیم...انشالله ادم خوب بیاد رو.کار گرونی رو.تموم.کنه...کرونا بره انشالله انشالله انشالله انشالله 

اخه جهانیه اگه تو دو سه تا کشور بود اره ولی کل دنیاس به همین سادگیا بود کاشکی😔

من که امیدی به واکسن ندارم. همش فکر میکنم یه جهشی پیدا میکنه و دیگه بی اثر میشه. دیگه بی اثر بشه دو کشور و ۱۰ کشور نداره تموم میشه دیگه وامونده. 

یه جوری زندگی کن،که خدا عاشقت بشه ...

اینا هیچ کاری ازشون بر نمیاد اینطور ک معلومه....فقط فک کنم باید یجورای همه بگیرن و ایمنی دسته جمعی پیدا بشه تا از بین بره مثل خیلی از مریضیای دیگه...حیف ک این وسط یه عده قربانی میشن

زمستان سرد منم بهاری گرم دارد،،،بزرگ میشم واسه کسی که کوچیکم کرد...🥰😉

تا اخر هست فقط ضعیف میشه و بدن ماها مقاوم

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
2706