2737
2734
عنوان

من مردم روحم تاپیک زده 👻👻👻

139 بازدید | 13 پست

بخداازبس چرت وپرت تاپیک میزنن منم گفتم ببینم چه حالی داره‌ک همچین چیزایی نیگن

برای حل شدن همیشگی مشکلم ودرست شدن زندگیم خواهش میکنم یه صلوات بفرستید

وای گفتی دیگه شورشو در اوردن

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
🤣😂🤣😂😂🤣 امشب همه چت کردن نمیدونم چرا البته بلا نسبته شما

یعنی چی که زنده به گورم کردن متوجه نمیشم؟؟؟؟؟اخه باگوشی؟؟؟

منم دار زدن از بالای طناب دارم واستون مینویسم

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
2738
حرفایی میزنن مرغ پخته توقابلمه خندش میگیره

ساقی شون خوب نبوده‌ به دل نگیر 😂😂🤣🤣

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
بابا الکی میگفت مت الان از زیره خاک دارم با شما چت میکنم میخواست پربازدید بشه

اخه حدقل ادم ی چیزی بگه ک بازبشه باورکرداونم ازگل بهارکه حساب همرورسید