2733
2734
عنوان

بیماری همسرم

172 بازدید | 8 پست

همسرم از نظر روحی شدیدا بیماره ، تو خونه نمیتونه بمونه کلافه و حیرون میشه خیلی بهش محبت میکنم ولی تا اتاقو دسشوییم برم یهو توهمی میشه سر کار رفتنش نرمال نیست میخواد تنبیهمون کنه میگه پس من فردا میرم سرکار ! این اخرین خونه ای ک گرفتیم ک ی هفته ام نیست توشیم میگه پاشیم !میگه تو گفتی موافقی دارم فسخ میکنم گفتم من فقط گفتم با ایرادایی ک گفتی موافقم و جلو صابخونه پشت توام وشاهد ولی نگفتم محکم بهمش بزنی گفتم ادا دراری! بمن میگه تو مال همچین خونه وزندگیی نیستی لایق خیلی بالاتری منم گفتم میدونم ولی وسع مالیمون همینه !! مدام بمن ضربه میزنه وقتی ناراحت ومریض وافسرده میشم میخواد کمکم کنه !!! نمیدونم اصلا تواین سطح مالی ک همینم واسش سخته وزورو فشار داره اصلا میتونیم واسه بچه هامون مادرو پدر باشیم ؟! ارتباط خوب نخواستیم !!!! 😄

ب نظر شما این زندگی دوامی خواهد داشت ؟!

قبل درست شدن این مشکل بچه دار نشین البته هرچی خواست خداست 

وه روانشناس و مشاوره چیزی برین شاید راهی گذاشت جلو پاتون

انشاءالله همه مشکلات حل شه

اللهم عجل لولیک الفرج

الهی امین

برای سلامتی عشقم که هفت ساله هلاک یه نفس کشیدن راحتیم دعا میکنی؟!( امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السو) از عشق متنفـــرم تمام خوشی های زندگیمو ازم گرفت😭💔هر وقت سرتونو روی شونه های محبوبتون گذاشتین دلتنگهارو دعا کنین(: 🥺🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبل درست شدن این مشکل بچه دار نشین البته هرچی خواست خداست  وه روانشناس و مشاوره چیزی برین شاید ...

بچه داریم دوتا قبل بچه دار شدن بهتر بود یا من نفهمیده بودم یا زندگی انقدر سخت نبود برامون ! همش دوسداره بمن ترحم کنه ! یا دعوا !! ی هفته خانوادم نباشن مدام میگه تو ک دیگه کسیو نداریو ... یا پیه سواستفادست درصورتیک خانواده خودش تو بودنشونم نیستن !!! 

2731
بچه داریم دوتا قبل بچه دار شدن بهتر بود یا من نفهمیده بودم یا زندگی انقدر سخت نبود برامون ! همش دوسد ...

مشاوره ای ک واقعا با سابقه باشه و اینا سراغ ندارین

یا ختم چله بگیر

زیارت عاشورا

دعا توسل

برای سلامتی عشقم که هفت ساله هلاک یه نفس کشیدن راحتیم دعا میکنی؟!( امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السو) از عشق متنفـــرم تمام خوشی های زندگیمو ازم گرفت😭💔هر وقت سرتونو روی شونه های محبوبتون گذاشتین دلتنگهارو دعا کنین(: 🥺🤍
ببین خوب فکر میکنم بره پیش روانپزشک خوب میشه یه مقداریاضطراب ووسواس فکری داره بادارو اکی میشه

ایشاله ولی من میترسم قبل درمانش باز ضربه بزنه کل زندگیمون سر مشکلاتش رفت رو هوا بزور یکم پولو ی ماشینو یکم وسیله نگه داشتم وسلامتیه بچه ها وخودمو فکر میکنم اینبار خسارتش قابل جبران نباشه و ی اتفاق وحشتناک ب بار بیاره دوس ندارم اینطور فکر کنم ولی چ کار کنم تجربه بهم اینو گوشزد ویاداوری میکنه 

مشاوره ای ک واقعا با سابقه باشه و اینا سراغ ندارین یا ختم چله بگیر زیارت عاشورا دعا توسل

ن مشاور خوب نمیشناسم جدیدا زیاد ریشه یابی و درمان نمیکنن ! وحتی ب خطا میبرن ادمو ، دعای توسل بلدم ولی راستش خیلی ادم معتقدی نیستم احساس میکنم ادما با دعا ونفرین نمیتونن چیزیرو عوض کنن ! ایمانم ب خدا ولی محکمه 

ن مشاور خوب نمیشناسم جدیدا زیاد ریشه یابی و درمان نمیکنن ! وحتی ب خطا میبرن ادمو ، دعای توسل بلدم ول ...

اشتباهت همینجاست 

با دعا خیلی چیزا عوض میشه تا میتونی دعا کن 

وقتی از ته دل باشه میشه

اگه اعتقاد ب دعا هم نداشته باشیم پس هیچ وقت امیدواربودن رو هم یاد نمیگیریم

ما با همین دعاها و ب انتظار نشستن برا برآورده شدنش زنده ایم

2738