2733
2734
عنوان

نمیدونم ب جاریم چ پیامی بدم .کمکم کنید.

| مشاهده متن کامل بحث + 2682 بازدید | 137 پست
خو دوس نداشته کسی بدونه 

😂😂😂😂😂همه جا هستیم 

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وای یعنی چه شاید نخورده منم چیزی نخوردم پسر شد بچم چه ربطی داره 

سومین کاربریمه نترکونید بابا 🤗یه پسر دارم تا نداره ♥️خدایا پسرمو از بندگان صالحت قرار بده از دست شیطان صفت ها در امان نگهدار امین. واسه حاجت هام یه صلوات بفرستین دوستان واسه آرامشم ممنون عزیزانم 🤗♥️😘

مشککل الان دهن گشاد برادر شوهرته ن جاریت

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
تو کاره خدا عم دخالت میکنن  هرکی کاسنی بخوره پسرش میش چه جالب

روایت هست که خوردن کاسنی باعث پسر شدن نطفه میسه

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2738

😐😐😐ببخشیدا این الان تایپیک زدن داشت عزیزم؟خب یا خورده یا نخورده شاید بزاش مهم نبوده که بچش پسر باشه در ضمن کاسنی طبعش سرده و بچرو دختر میکنه نه پسر باید شوهرش و خودش غذاهای گرم بخورن مثل سیاهدونه...عسل و ...

یطوری میگی ی پارچ اب یخ انگار چی شده حالااااا😐

دلش نخواسته بگه 

اصلا اشکال از شما بوده پرسیدی شما اینکارو کردی که بچت پسر بشه؟! واقعا بهت مربوط نبوده

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
خلاصه یه کم دلم گرفت گفتم من اینقد باهاش روراست چرا بهم دروغ گفت.همسرمم بهم گفت اینقدر ناراحتی چرا ت ...

وای چقدر پیگیری  کارت خیلی بد بوده مگه آدم همه چیز زندگی شو باید به بقیه بگه 

نَدین ،حالا این همه دادین چی شد؟؟؟؟ دستو میگم😎😐
خلاصه یه کم دلم گرفت گفتم من اینقد باهاش روراست چرا بهم دروغ گفت.همسرمم بهم گفت اینقدر ناراحتی چرا ت ...

واااا چقد پیگیری خب دوست نداشته بگه مسائل خصوصیشو دنبال زیر بغل ماری؟اصلاح کن این اخلاقتو اصلا درست نیس

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2706