2410
2553
عنوان

همه بیکارا بی حوصله ها مشتی ها بیایید دورهم صحبت و دردودل

| مشاهده متن کامل بحث + 1086 بازدید | 234 پست
عره خیلی ولی بزن ب در بیخیالی تموم شده دیگه بعدیارو مراقبت کن ⁦♥️⁩🤭🌹

نمیشه هر کار میکنم نمیدونم چرا 

ﺫﻫﻦ ﻣﺎ ﻣﺜﻞ ﺗﻠﻮﯾﺰﯾﻮﻧﻪ، ﻣﺎ ﺗﺼﻤﯿﻢ ﻣﯽ ﮔﯿﺮﯾﻢ ﮐﻪ ﮐﺪﻭﻡ ﺷﺒﮑﻪ ﺭﻭﺑﺒﯿﻨﯿﻢ !ﺷﺒﮑﻪ ﺭﻧﺠﺶ، ﺷﺒﮑﻪ ﺑﺨﺸﺶ، ﺷﺒﮑﻪ ﻧﻔﺮﺕ، ﺷﺒﮑﻪ ﻣﻬﺮﺑﻮﻧﯽ، ﺷﺒﮑﻪﺷﺎﺩﯼ ﯾﺎ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎﯼ ﺗﮑﺮﺍﺭﯼ ﺩﯾﺮﻭﺯ .ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﻓﮑﺮ ﮐﻦ، ﺩﯾﺪﻥ ﮐﺪﻭﻡ ﺷﺒﮑﻪ ﺣﺎﻝ ﺗﻮ ﺭﻭ ﺑﻬﺘﺮ ﻣﯿﮑﻨﻪ،ﺫﻫﻨﺖ ﺭﻭ ﺑﺬﺍﺭ ﺭﻭﯼ ﻫﻤﻮﻥ ﺷﺒﮑﻪ !ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﻪ ﺍﮔﻪ ﺧﯿﻠﯽ ﭼﯿﺰﻫﺎ ﺩﺳﺖ ﺗﻮ ﻧﯿﺴﺖ، ﮐﻨﺘﺮﻝ ﻣﻐﺰﺕ ﺩﺳﺖ ﺧﻮﺩﺗﻪ !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب دلت بد راه نده دیگه نمیشه کاریش کرد ک حرص نخور 😭😭😭😭😭😭

وای بعد مامانم میگه تو چرا انقد عصبی شدی خب مادرم توکه از دل دخترت خبر نداری

حاله دلم خوب نیس اگه دوست داری واسم یه صلوات بفرست انرژی مثبتش برگرده به زندگیت ❤

خوابیدین از بیکاری 🥴🥴

ﺫﻫﻦ ﻣﺎ ﻣﺜﻞ ﺗﻠﻮﯾﺰﯾﻮﻧﻪ، ﻣﺎ ﺗﺼﻤﯿﻢ ﻣﯽ ﮔﯿﺮﯾﻢ ﮐﻪ ﮐﺪﻭﻡ ﺷﺒﮑﻪ ﺭﻭﺑﺒﯿﻨﯿﻢ !ﺷﺒﮑﻪ ﺭﻧﺠﺶ، ﺷﺒﮑﻪ ﺑﺨﺸﺶ، ﺷﺒﮑﻪ ﻧﻔﺮﺕ، ﺷﺒﮑﻪ ﻣﻬﺮﺑﻮﻧﯽ، ﺷﺒﮑﻪﺷﺎﺩﯼ ﯾﺎ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎﯼ ﺗﮑﺮﺍﺭﯼ ﺩﯾﺮﻭﺯ .ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﻓﮑﺮ ﮐﻦ، ﺩﯾﺪﻥ ﮐﺪﻭﻡ ﺷﺒﮑﻪ ﺣﺎﻝ ﺗﻮ ﺭﻭ ﺑﻬﺘﺮ ﻣﯿﮑﻨﻪ،ﺫﻫﻨﺖ ﺭﻭ ﺑﺬﺍﺭ ﺭﻭﯼ ﻫﻤﻮﻥ ﺷﺒﮑﻪ !ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﻪ ﺍﮔﻪ ﺧﯿﻠﯽ ﭼﯿﺰﻫﺎ ﺩﺳﺖ ﺗﻮ ﻧﯿﺴﺖ، ﮐﻨﺘﺮﻝ ﻣﻐﺰﺕ ﺩﺳﺖ ﺧﻮﺩﺗﻪ !
2720
 تف بهشون بخدا الان مث خرس خوابیدن 😂😂😂😂😂😂😂

😂😂😂چطو میتونن وقتی تو خوابت نمیبره انقد راحت بخوابم پاشو با لگد بزنتشون بعد بدو بدو برو بخواب اصلانم معلوم نمیشه کار تو بوده😂😂

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     
خیلی بد من که ۸ سال از فکرش در نمیام 

اما ۸ سال فکر کردنم زیاده دیگه فراموش کن

فقط خودتو اذیت میکنی وضعیت که تغییری نمیکنه

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     
خوابیدین از بیکاری 🥴🥴

من رفتم مسواک زدم اومدم😆ایناها 😂

2714
😂😂😂چطو میتونن وقتی تو خوابت نمیبره انقد راحت بخوابم پاشو با لگد بزنتشون بعد بدو بدو برو بخواب اصل ...

ینی ی لخظه مادرشوهرمو نگا کردما تصور کردم بزنمش 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

ن گشنمه دارم فک میکنم چی بخورم 😂😂😂😂😂😂 صدا نده بیدار نشن 

خیار😂😂😂اصلانم صدا نداره

یا چیپس تخمه بشکون اصلا😂😂

توام همه کارات مونده نصفه شب

دوست دارم یک بمب بزنم وسط نینی سایت همه ی تاپیکاشده دروع

💣💣💣بیا عزیزم

منم خیلی عصبی شدم 

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
من رفتم مسواک زدم اومدم😆ایناها 😂

بایداینجوری میکردی👈😬😬یا😁😁

😂😂😂

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
ینی ی لخظه مادرشوهرمو نگا کردما تصور کردم بزنمش 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

قودااااا😂😂😂

حالا من تازه نامزد کرده بودم با خانواده همسرم رفتیم مسافرت جا تنگ بود من پیش مادرشوهرم میخوابیدم نصفه شب احساس کردم یکی هلم میده بیدار شدم دیدم پامو انداختم رو بنده خدا محکمم بغلش کردم😂😂😂

دیگه صداشو درنیاوردم برگشتم رو به دیوار غش کردم😂😂

خیار😂😂😂اصلانم صدا نداره یا چیپس تخمه بشکون اصلا😂😂 توام همه کارات مونده نصفه شب

اوف نارنگی  و بوش وقتی داری پوست میکنی😂😂😂😂😂😂😂 چیکار کنم خب یهو گشنم شد 

2706