2737
2734

نشده

چشماشو از کاسه درمیارم😐

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آره به قول ماترکا   ایتتن آلدیم ایته وئردیم

من او ایتی بله حالا گتریرجیم کی

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
2738
وئریب ایویزی بیرینه؟

یو ورمییپ 😁

اوزی بیلیر ورسه نَلَر اولاجاخ😂

آره اوایل زندگی 

به قدری عصبی شدم که حد نداره 

زیاد بروز ندادم فقط گفتم تو دوست داری وسایل خصوصیمونو کسی ببینه؟! گفتم من ممکنه تو هر گوشه یا کشو یا سرویس یا هرجا یه چیز زنانه داشته باشم غیرتت می‌ذاره مرد غریبه ببینه؟! اومدو من حواسم نبود یه چیزمو جا گذاشتم تو دید و ازین حرفا 

بعدم گفتم دوست ندارم غریبه دستش بخوره به وسایل شخصیم اتاقمو ببینه و ... 

دیگه همون بار بود

فقط خدا ...
2706