2733
2734

مامانای خوش سلیقه ک به لباس پوشیدن بچه هاتون اهمیت میدین به این کانال تلگرام سر بزنید ک کلی لباس گوگولی داریم هر روزم مدلای شیک و جدید میچینم و کلی مشتری نی نی سایتی دارم میتونم برای اعتماد کردنتون هر جوری ک بخاین از پیامای مشتری و رضایتشون شات بدم 😊pooshaak_selin

من عاششششششق لباساتونم.خیلی خوبن.تو کانالتونم عضوم😊😊😊ولی هنوز نی نیم نیومده.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نوزادی هم دارین؟

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏
قیمتا انقدرررر گرونهکه نگوووو.قیمت های شما چطوره

عزیزم بخدا دست من نیست قیمت همه چی الان بالاس من دوست دارم قیمتا پایین باشه و مشتری زیااد ولی الان همه چی گرونه کارای ما باکیفیت و عالین خداروشکر هنوز مشتری ناراضی نداشتیم از کیفیت کارا

قیمتا انقدرررر گرونهکه نگوووو.قیمت های شما چطوره

عالیه قیمتاشون.عالی😍😍😍

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2738
عزیزم بخدا دست من نیست قیمت همه چی الان بالاس من دوست دارم قیمتا پایین باشه و مشتری زیااد ولی الان ه ...

میدونم عزیزم همه چی گرونه

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭