2733
2734

شپشا خودشونو قرنطینه نکردن

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میاد دیگ همیشه هم از ی جا سرایت نمیکنه ک خودش بهداشتو رعایت نمیکنه میوفته

خیلی به بهداشت ربط نداره،مخصوصا تو مدرسه که بچه‌ها پیش هم میشینن منتقل می کنن به هم دیگه بعد میارن به همه‌ی اعضای خانواده منتقل می کنن

2731
اره دیگه قطعا از همون بیمارا بوده گرفته خیلی مواظب باشین تا درمان نکرده موهاشو طرفش نرید واقعا مع ...

موندم چرا مادرش براش کاری نمیکنه . متاسفانه زیاد خونه داداشم میاد به بچه داداشم منتقل کرده که زود درمان کردیم . 

مرگ بر شپش........

زنده باد پاکیزگی.......

تو را دارم و داراے جہانم🖤تموم آرزوم اینہ برم حرم دلم واشہ بگم دستت درست آقا دیگہ دستم تو دستاشہ  تعریف من از عشق ہمان بود کہ گفتم؛ در بند کسے باش کہ در بند حسین است🤞🏻یه صلوات مهمونم می‌کنی مهربون؟؟  اللهم عجل لولیک الفرج 🕊️
خدا بگم چکار کن همچنین مامان هایی رو😕😕😕😕 من هم این مشکلو دارم تصمیم گرفتم سری بعد نذارم بیان خ ...

مامانش سه هفته س شپشا رو درمان نکرده خوبه خودش دکتره .سر بچه زخم شده.رودربایستی هم داریم نمیتونیم بگیم خونه ما نیا 😖😖😖

2738
مامانش سه هفته س شپشا رو درمان نکرده خوبه خودش دکتره .سر بچه زخم شده.رودربایستی هم داریم نمیتونیم بگ ...

وای حواستون باشه

اون بیشعور به من گفت تمیز کردم دورغ داد.

اگه گرفتید درمانش خیلی سخته

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕
از وقتی رفتم خونه مامانم احساس میکنم سرم میخاره😂

خخخخ درکت میکنم همین الان حرفشو زدی من خارش گرفتم🤣🤣🤣

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
مامانش سه هفته س شپشا رو درمان نکرده خوبه خودش دکتره .سر بچه زخم شده.رودربایستی هم داریم نمیتونیم بگ ...

کی هست عنتر خانوم😖😩

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2706