2726

وای همه چی باهم نازل شده😂😂😂😂

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب بالاخره همشون ک تو خونه نیستن یکی میره بیرون اورده با خودش

مامانش دکتره .شاید بیماراش شپش داشتن؟مامانه حتی وقت نمیذاره شپشا رو از تو کله بچه بیرون بیاره . میترسم به ما هم منتقل کنه 😣😣😣😣

مامانش دکتره .شاید بیماراش شپش داشتن؟مامانه حتی وقت نمیذاره شپشا رو از تو کله بچه بیرون بیاره . میتر ...

اره دیگه قطعا از همون بیمارا بوده گرفته

خیلی مواظب باشین

تا درمان نکرده موهاشو طرفش نرید

واقعا معضلیه درمان شپش خیلیا چندین سال باهاش درگیرن خوب نمیشه

هی جیگیلی جیگیلی جیگیلی اخماتو وا کن...  

میاد دیگ

همیشه هم از ی جا سرایت نمیکنه ک

خودش بهداشتو رعایت نمیکنه میوفته

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 
مامانش دکتره .شاید بیماراش شپش داشتن؟مامانه حتی وقت نمیذاره شپشا رو از تو کله بچه بیرون بیاره . میتر ...

موهاشو کوتاه کنید ،بعدش هم شامپو مخصوص شپش هست از داروخونه بگیرین سرشو یکی دوبار با اون بشوره میره

خدا بگم چکار کن همچنین مامان هایی رو😕😕😕😕

من هم این مشکلو دارم

تصمیم گرفتم سری بعد نذارم بیان خونمون.

فقط امیداورم بتونمم بگمم

چون ی هفته پیچاره شدم.

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕

قرنطینه کجا بود خوااااهر

په اینا که ریختن تو بازار چی ان؟

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
2706