2733
2734
عنوان

تتلیتیاا💢💢

| مشاهده متن کامل بحث + 615 بازدید | 79 پست
تتلیتی     از شخصیت سلطان حقیقتا خوشم نمیاد ولی صداش خوبه تکستاسم اوکیه

همه چیش اوکیهه لامصب شیر خرشه😂

کـــــــاربـــری ســـــومه حلال نمیکنم. اونایی ک الکی گزارش میزنن و باعث شدن تعلیق شم از نی نی یارهم شاکی ام که هرچی تماس میگیرم و پیام میدم جوابگو نیست 😑

صداشو دوس داشتم و دارم حیف ک چرت میخونه ولی صداش عالیه خدایی

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ما تیلیتی هستیم قبوله؟

صد درصد

کـــــــاربـــری ســـــومه حلال نمیکنم. اونایی ک الکی گزارش میزنن و باعث شدن تعلیق شم از نی نی یارهم شاکی ام که هرچی تماس میگیرم و پیام میدم جوابگو نیست 😑
2738
همه چیش اوکیهه لامصب شیر خرشه😂

نه خیلی این سالای اخیر شان خودشو اورد پایین به عنوان یه خواننده 

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙
صداشو دوس داشتم و دارم حیف ک چرت میخونه ولی صداش عالیه خدایی

چرت میخونه😐لامصب به تکستاش تاحالا فک کردی😐سلزان تک به تک حرفاش حقیقتع و باید باطلا نوشته شه😐

اقا این خانوم.وزیری رو خیلی بد خونده

اره 

شانسی رفتم تو لایوش یوتیوپ 

براش نوشتم تو موزیکات کمتر فحش بده یجا بتونیم پخش کنیم همش پر فحشه

خدارو شکر ندید کامنتمو وگرنه ب منم فحش میداد😂

2706