2733
2734
عنوان

وارد های اینستا بیاین یه موضوع

212 بازدید | 44 پست

کسی از هک اینستا خبر داره ؟؟؟؟

الان من  با گوشی خودم یه نفرو هک کنم بعد اون نفرو توی نشست های فعال از حساب بندازم بیرون خودمم میام بیرون؟ یارو میفهمه کی انداختش بیرون 

من کسی رو هک کردم بعد میخواستم توی نشست های فعال خودمو پاک کنم که اسم گوشیم و مدلش نیوفته که یهو دستم خورد طرف خودش پاک شد من موندم تو حساب خودمم پاک کردم بعد که باز رفتم داخل پیج دیگه خبری از اسم گوشی طرف توی نشست فعال نبود ؟؟؟ این الان چطور میشه خیلی تابلو شد ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا هک کردی؟ درست نیست اینکار😐

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@
2728

چطوری هک کردی

نه نمیفهمه فکرمیکنه اینسنا انداختتش بیرون دوباره رمزشو میزنه میاد تو

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙

مگ اینستا هم نشت فعال داره

جنبه‌ی محبت نداریم! ظرفیتمون که تکمیل شد، غرورمون سر ریز میشه، و سیل بی‌تفاوتی‌‌های ما افراد مهربون رو غرق میکنه. بعد آروم که گرفتیم، هاج و واج دنبال محبت می‌گردیم. آدم‌های عجیبی هستیم …
2738
اینارو بیخیال جان من چطور هکش کردی.گوشیش دستت بود؟؟

نه گلم اسم پیجشو زدم بعد رمزو یهویی زدم اخه از یه نفر شنیده بودم فلانی انقدر تو فکرته که کل رمزاش تاریخ تولد تو یعنی من منم یهو زدم دیدم رفت داخل پیج خیلی خیت شد اشناس میفهمه یعنی

2706