2737
2734
عنوان

مامان های عزیز بیاید چنددقیقه

80 بازدید | 16 پست

پسرم ۹ماهشه شیرخشکیه یبوست شدید داره البته ازموقع اینکه به غذا افتاد اینجوری شده بردم دکتر براش آزمایش سونگرافی نوشته وپودر پیدرولاکس داده  یه قوطی استفاده کرده خیلی خوبه سریع دفع میکنه گریه هم نمیکنه ولی الان چندروزه دوباره یبوست کرده دفع نمیکنه خواستم ببینم مشکلی نداره بازم بهش بدم بخاطرکرونا شوهرم فعلا بیکاره هزینه نداریم ببریمش سونگرافی تاکارپیداکنه مشگلی نداره خدانکرده دردسرنشه خیلی استرس دارم کمک کنید بعدخواهرای گلم یک ماهه میشه که دکترآزماییش نوشته نبردم

شيرخشكش رو يكم رقيق تر كن..غذاهاشم ابكي و چيزاي ملين بده

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم دختر برادرم از نوزادی یبوست بود و شیرخشکی بود خیلی دکترا رفت ولی بچه تا یک سال و نیم تا دارو مصرف میکرد خوب بود ولی دارو تموم میشد شروع میشد و برد پیش دکتر طب سنتی و گفت روده اش تنبل شده فقط با یه نسخه 20 هزارتومنی خوب شد

2738

شاید از غذایی که میخوره باشه دختر منم نه ماهشه اگه گوشت گوساله بخوره یبوست میشه ولی من بهش دارویی که میگید ندادم دربلرش اطلاع ندارم مواد غذایی مختلف رو امتحان کردم دیدم از گوشت دیگه اونو بهش نمیدم

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
مشکلی نداره پیمانه کم بدم بهش غذا ملین چی بدم 

در اون حد كه نه.مثلا نوشته هر ٣٠سيسي يك پمونه شما هر ٤٠تا يك پيمونه بريز..ملين سرچ كن ببين چيا هست

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

روغن زیتون بریز تو غذاش 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2706