2726
عنوان

بچه ها بیاین ترسیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1447 بازدید | 122 پست
حافظ کل قران فقط بخاطر کم ک ب مردم جواب  مید ن دعا مینوسیه ن هیچی فقط بهت میگه این چیه و چیکارک ...

بله ولی گفتم محض احتیاط 

چون  دعانویسا از سر تا نوک پاشون خالکوبی شیطان پرستی نداره اکثرا خودشونو مومن نشون میدن

🍃مرگ بر شاه با اون قیافه میمونش    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودتو بدبخت نکن

پاکش کن شمارشو بلاک هم بکن

دیگه نرو سراغ این کارا

شیطان رو نیار توی خونه ت

خب معلومه این زنه میگه توی اینده ت مشکل هست

اگر نگه مشکل داری پس دیگه چجوری مشتری جور کنه 

هوم هوم هوم... حرفی ندارم! 
من نخوندم که عزیزم   گفتم من این جیزارو خیلیییی دیدم خیلی .منم باور نمی کرد تا باچشامم ندیدم . ...

از مولا سوال کن ببین کجای قرانه 

فقط میخوام بدونم

🍃مرگ بر شاه با اون قیافه میمونش    
2728
یه گروه دارم اونجا پیام داده بود طالع بینی و بطلان طلسم رایگان منم پیام دادم بهش شماره هیچی حتی عکس ...

همون اسم خودت و مادرت کافیه تا واست مشکل پیش بیاره

چون طلسم و دعا اینارو به اسم خود فرد و مادرش میگیرن

فقط ایت الکرسی بخون و ۴ قل رو

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
گفت موکل دارم اخه

موکل چیه؟

👨👩آقا و خانم محترم وقتی از شما سؤال میکنن اینطور پاسخگو باشید...:میپرسند شما متأهل هستین یا مجرد؟بگویید متعهد هستم, چون که...:تجربه نشون داده نه مجرد بودن نشانه تعلق خاطر نداشتن به کسی هست نه متأهل بودن نشونه تعهد و وفاداری...همه قراردادها را که روی کاغذهای بی جان نمینویسند...بعضی از عهدها و قولها را روی قلبهایمان مینویسیم... حواسمون به این عهدهای غیر کاغذی باشه شکستنشان یک انسان رو میشکنه😞💔  آقای محترم خوب دقت کن روز اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟   حتما یادت میاد چه عاشقانه ها و چه اظهار علاقه های دو نفره داشتی... خانم محترم خوب دقت کن روزای اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟ حتما یادت میاد چه ناز کردنها و چه خوشیهای دو نفره داشتی... تو رو خدا پایبند باشید به هم دیگه. تو زندگی زناشویی هم دیگرو بپرستید.   آقا حالا که متأهل شدی متعهد شو...   زندگی زناشویی حرمت داره... مرد اونکه خیانت بتونه بکنه اما نکنه...خانم محترم انتقام گرفتن در زندگی معنا و مفهومی نداره و تا با همسرت دعوات شد, افکار پلید رو از ذهنت دور کن😡 پایه زندگی هر مردی شما خانمها هستین...    خدا حفظ کنه همه خانمهای پاکدامن رو.

واااااااااای یعنی هستند کسایی که تو این قرن هنوز دنبال دعا نویسن!؟؟؟؟؟؟؟ 

چقدررررررر مغزتون کوچیکه

اونا اگه از آینده و گذشته و حال دیگران خبر داشتن که خودشون اینقدر محتاج و بدبخت نبودن

لطفا احمق نباشیم

خدایا قسمت میدم به عظمتت.🌷🙏حتی اگه شده ثانیه ای من زودتر از همسرم و فرزندم بمیرم.هیچوقت داغ همسر و فرزندم و به من نشون نده.خدایا شکرت بخاطر داشتن همسرم که فرشته ای روی زمین 💕💞💕💞

تمام موکلایی که دعانویسا دارن از نوع کافرشونه

وقتی ازشون چیزی میخاین و میرین سراغ دعانویس یعنی قراردادبا اجنه میبندین که چیزی رو که میخای بهت بدن اجازه دارن هرچیزی از زندگیت میخان و بردارن 

حالامیتونه همسرت باشه بچت آرامشت 

واینو هرکس که دعاآورده تجربه کرده بعدازاومدن تو خونه دعوای شدیدی پیش میاد بین اعضای اون خانواده

که این هم حزو سرگرمی های اجنه است

لطفا راه اجنه رو تو زندگیاتون باز نکنین

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
تمام موکلایی که دعانویسا دارن از نوع کافرشونه وقتی ازشون چیزی میخاین و میرین سراغ دعانویس یعنی قرار ...

من دعا نگرفتم نمیگیرم ابدا ولی یه خانومی هست گفت همشو برات باطل میکنم گفت طلسم و دعا دارم

من دعا نگرفتم نمیگیرم ابدا ولی یه خانومی هست گفت همشو برات باطل میکنم گفت طلسم و دعا دارم

عزیزم ایناهمشون دنبال پولن 

خودت قلیاب بخر با سرکه و آب بجوشون تو چهار گوشه و در ورودی خونت بریز تموم دعاهات باطل میشن

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
2706