2703
2553
عنوان

بچه ها بیاین ترسیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1447 بازدید | 122 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
خدایا توبه چیکار کنم حالا

برو ی غسل توبه کن دو رکعت نماز بخون تا خدا ببخشدت اسی اینا شوخی بردار نیست به قران من میدونم همشون کلاهبردار و شیادن به قران اگه بری سراغشون خدا به همونا واگذارت میکنه

اینم بگم ی روز ی زنی میره پیش پیامبر میگه من واسه حل مشکلات پیش دعانویسو فالگیر رفتم 

پیامبر بهش میگه فرشتگان اسمان و زمین و بین اسمون و زمین نا قیامت به تو بخاطر این کارت لنت میفرستن 

🍃مرگ بر شاه با اون قیافه میمونش    
2714
پسچجوری پیداش کردی!!

یه گروه دارم اونجا پیام داده بود طالع بینی و بطلان طلسم رایگان منم پیام دادم بهش شماره هیچی حتی عکس و اسم پروفایلم نداره حالا من عکسمم دادم بیشتر از این جهت نگرانم

گفت برام دعا و طلسم دادن گره هم زیاده تو زندگیم و آیندمم اصلا خوب نیست

ببین اگه حس کردی گره ای تو زندگیت هست و بخاطر طلسمو دعا هستش اصلا سراغ دعانویسا نرو یادت باشه خودت اینا اون طلسمو مشکل تو زندگیت انداختن 

واسه رفع طلسم تاپیکمو بخون اونیکه راجع به جادو و طلسم هستش 

اونو از زبان ائمه و پیامبر گفتم

🍃مرگ بر شاه با اون قیافه میمونش    
برو ی غسل توبه کن دو رکعت نماز بخون تا خدا ببخشدت اسی اینا شوخی بردار نیست به قران من میدونم همشون ک ...

خدا منو ببخشه از سر ناچاری بهش پیام دادم ولی الان ترس افتاده تو دلم حتی جرعت نمیکنم برم یه لیوان آب خورم

2706