2410
2553
عنوان

پربازدید بشین چی میدن بهتون؟؟؟

198 بازدید | 22 پست

تاپیک گلبهار دروغ😐الانم یکی تاپیک زده پربازدیدشده  بنظر خیلی دروغ میاد😐🚶🏼‍♀️حداقل تاپیک جکی چیزی بزنین سعی کنین پربازدیدش کنید نه اینارو😐🍭🚶🏼‍♀️

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@

ول کنید بچه ها الکی این آدمو بزرگ نکنید

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
فک میکنن اینجا اینستاعه،😂😂معروف میشن فالوور میگیرن

😂👌🏻

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@
2714

منم زدم مادر شوهرمو خفه کردم تموم کرد اما پر بازدید نش  د

میشه برای سلامتی دخترکام ی صلوات بفرستی؟ ی کیانا خانم ۳ ساله دارم یه مرسانا خانم ک هنوز تو شیمک مامانیشه.مامان دورتون بگرده خواهرای قشنگم  رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین.خدایا ب بزرگیت قسمت میدم قسمت همه منتظرای نینی بکن این حس زیبارو.ربنااغفرلی و لوالدی و للمومنین یوم یقوم الحساب

چون خیلی ب ینجور تاپیکا بها میدن بچه ها واس اونه 

برا ی جکی با خاطره یا چیزای دیگ اصن نمیرن تاپیکشون 

انگار خوشمون میاد دروغ تحویلمون بدن

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 
منم زدم مادر شوهرمو خفه کردم تموم کرد اما پر بازدید نش   د

😂😂😂😂

2706