2726
عنوان

پربازدید بشین چی میدن بهتون؟؟؟

198 بازدید | 22 پست

تاپیک گلبهار دروغ😐الانم یکی تاپیک زده پربازدیدشده  بنظر خیلی دروغ میاد😐🚶🏼‍♀️حداقل تاپیک جکی چیزی بزنین سعی کنین پربازدیدش کنید نه اینارو😐🍭🚶🏼‍♀️

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@

ول کنید بچه ها الکی این آدمو بزرگ نکنید

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
فک میکنن اینجا اینستاعه،😂😂معروف میشن فالوور میگیرن

😂👌🏻

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@

منم زدم مادر شوهرمو خفه کردم تموم کرد اما پر بازدید نش  د

میشه برای سلامتی دخترکام ی صلوات بفرستی؟ ی کیانا خانم ۳ ساله دارم یه مرسانا خانم ک هنوز تو شیمک مامانیشه.مامان دورتون بگرده خواهرای قشنگم  رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین.خدایا ب بزرگیت قسمت میدم قسمت همه منتظرای نینی بکن این حس زیبارو.ربنااغفرلی و لوالدی و للمومنین یوم یقوم الحساب

چون خیلی ب ینجور تاپیکا بها میدن بچه ها واس اونه 

برا ی جکی با خاطره یا چیزای دیگ اصن نمیرن تاپیکشون 

انگار خوشمون میاد دروغ تحویلمون بدن

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 
منم زدم مادر شوهرمو خفه کردم تموم کرد اما پر بازدید نش   د

😂😂😂😂

2706