1874
1924
عنوان

پربازدید بشین چی میدن بهتون؟؟؟

191 بازدید | 22 پست

تاپیک گلبهار دروغ😐الانم یکی تاپیک زده پربازدیدشده  بنظر خیلی دروغ میاد😐🚶🏼‍♀️حداقل تاپیک جکی چیزی بزنین سعی کنین پربازدیدش کنید نه اینارو😐🍭🚶🏼‍♀️

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈 @نگار_۱۳۸۲ @ساناز _a @حدیثوو @gh_73 @هند_سابق 

چشممم امر دیگه؟😅

امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم 🌺🍃🍃*انتخاب سخت*مردی ثروتمند که زن و فرزند نداشت تمام کارگرانی که پیش او کار می کردند برای صرف شام دعوت کرد.و جلوی آن ها یک نسخه قرآن مجید و مبلغی از پول گذاشت و هنگامی که از صرف شام فارغ شدند از آن‌ها پرسید قرآن را انتخاب می‌کنید یا آن مبلغ پولی که همراه آن گذاشته شده است.اول از نگهبان شروع کرد؟پس گفت : انتخاب کنید؟نگهبان بدون اینکه خجالت بکشد جواب داد : آرزو دارم که قرآن را انتخاب کنم ولی تلاوت قرآن را بلد نیستم لذا مال را می‌گیرم چرا که فائده آن با توجه به وضعیت من بیشتر هست و مال را انتخاب کرد.بعداً از کشاورزی که پیش او کار می‌کردسوال کرد. گفت اختیار کن؟کشاورز گفت : زن من خیلی مریض است و نیاز به مال دارم تا او را معالجه کنم اگر مریضی او نبود قطعا قرآن را انتخاب می‌کردم ولی فعلا مال را انتخاب می‌کنم.بعد از آن سوال از آشپز بود که آیا قرآن یا مال را انتخاب می کنید.پس آشپز گفت : من تلاوت را خیلی دوست دارم ولی من پیوسته در کار هستم وقتی برای قرائت قرآن ندارم بنابر این پول را بر می گزینم. و در سری آخر از پسری که مسئول حیوانات بود پرسید این پسر خیلی فقیر بود پس گفت : من به طور قطعی می دانم که تو حتما مال را انتخاب می کنید تا اینکه غذا بخری یا اینکه به جای این کفش پاره پاره خود کفش جدیدی بخری.پس آن پسر جواب صحیح داد؟ درسته من نیاز شدیدی دارم که کفش نو خرید کنم یا این‌که مرغی بخرم تا همراه مادرم میل کنم ولی من قرآن را انتخاب می کنمچرا که مادرم گفته استیک کلمه از جانب الله سبحانه و تعالی ارزشمندتر از هر چیز است و مزه و طعم آن از عسل هم شیرین تر استقرآن را گرفت و بعد از این‌که قرآن را گشود در آن دو پاکت دید در اولین پاکت مبلغی ده برابری آن مبلغی بود که بر میز غذا بود وجود داشت و پاکت دوم یک وثیقه بود که در او نوشته بود؟به زودی این مرد غنی را وارث می‌شودپس آن مرد ثروتمند گفت : هر کسی گمانش نسبت به الله خوب باشد پس الله او را ناامید نمی کند.پس گمان شما نسبت به پروردگار جهانیان چگونه است؟‌ ‌🍃🌺🍃

اگه مشکلای فرزندتون شما رو ناامید کرده، پیشنهاد میدم تو این دوره تربیت فرزند شرکت کنین.

پرداخت قسطی هم داره...

فک میکنن اینجا اینستاعه،😂😂معروف میشن فالوور میگیرن

یه جا ‏نوشته بود: ،✨🌬️وقتی کسی داره با تمام وجود نصیحتت میکنه، مخاطبش تو اون لحظه تو نیستی.🙌🏻❤️خودش در گذشته‌شه🙃💫:)دهه ۸۰متاهل هستم،🙌🏻😁 🌿🌊  تازه حلیمم با نمک میخورم ،😜😜 
1922
فک میکنن اینجا اینستاعه،😂😂معروف میشن فالوور میگیرن

😂👌🏻

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈 @نگار_۱۳۸۲ @ساناز _a @حدیثوو @gh_73 @هند_سابق 

منم زدم مادر شوهرمو خفه کردم تموم کرد اما پر بازدید نش  د

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سلامتی دخترکام ی صلوات بفرستی؟ ی کیانا خانم ۳ ساله دارم یه مرسانا خانم ک هنوز تو شیمک مامانیشه.مامان دورتون بگرده خواهرای قشنگم  رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین.خدایا ب بزرگیت قسمت میدم قسمت همه منتظرای نینی بکن این حس زیبارو.ربنااغفرلی و لوالدی و للمومنین یوم یقوم الحساب
1911

چون خیلی ب ینجور تاپیکا بها میدن بچه ها واس اونه 

برا ی جکی با خاطره یا چیزای دیگ اصن نمیرن تاپیکشون 

انگار خوشمون میاد دروغ تحویلمون بدن

اومدم ی لحظه کتاب •] «بیشعوری»” رع بخونم💭🖐🏻 دیدم خیلی دارع ب اطرافیانم توهین میکنه...💔😏 بستمش...🖤☁️              مرگ بر آمریکا😂🍒 🥀💫𖣐━━━━─ ᵇʳᵉᵃᵗʰᶤᶰᵍ ᶤˢᶰ'ᵗ ˡᶤᵛᶤᶰᵍ ──── ⇆ -
منم زدم مادر شوهرمو خفه کردم تموم کرد اما پر بازدید نش   د

😂😂😂😂

منم زدم مادر شوهرمو خفه کردم تموم کرد اما پر بازدید نش   د

😂😂😂😂⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

یه جا ‏نوشته بود: ،✨🌬️وقتی کسی داره با تمام وجود نصیحتت میکنه، مخاطبش تو اون لحظه تو نیستی.🙌🏻❤️خودش در گذشته‌شه🙃💫:)دهه ۸۰متاهل هستم،🙌🏻😁 🌿🌊  تازه حلیمم با نمک میخورم ،😜😜 
1826

من هیچوقت پربازدید شدنو درک نکردم یعنی چی پر بازدی بشن ک چی میشع ؟ میخوان شاخ نی نی سایت بشن حتما😂😂😂

دوست عزیز وقتی خیلی محترمانه نظر میدم دوست دارم همونقدر محترمانه ریپلی بزنی ن اینکه فک کنی چاله میدونه هر جور خواستی باهام حرف بزنی . تو این سایت هیچوقت ب نظر کسی بی احترامی نکردم حتی اگه اشتباه نظر بدن نظر نمیدم میزارم پای دوستانی ک تجربه اشون خیلی بالاتر از منه اونا نظر بدن ، پس دوست عزیز وقتی من یجا نظر دادم حتی اگه اشتباه بود شمام میتونی محترمانه تر برخورد کنی و نظرتو ریپلی کنی 😐         ****ب خدا نگو مشکلات بزرگی دارم‌                            ****ب مشکلات بگو خدای بزرگی دارم ☺
من هیچوقت پربازدید شدنو درک نکردم یعنی چی پر بازدی بشن ک چی میشع ؟ میخوان شاخ نی نی سایت بشن حتما😂 ...

اسمش روشه نی نی سایت😐شاخ سایت مادری و بارداری میخوان بشن اخه؟ 

منم موندم چی میدن بهشون.‌والله من یک تاپیکی پست گذاشتم.‌پستم بیش از ۱۰۰ تا لایک خورد اعصابم خراب شد.‌هی میدیم لایک میخوره.😅😅👍گاهی پیام‌میدم بفهمم لایک زیاد میزنن هنوز جا داره و وقت هست پست و پاک میکنم . اینا عقده پربازدید دارن. 

😂😂😂😂⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

والا شانس نداریم. حالا واقعیم این کارو بکنیم پربازدید نمی‌شیم بعد یکی تاپیک میزنه من.... پربازدید میشه

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سلامتی دخترکام ی صلوات بفرستی؟ ی کیانا خانم ۳ ساله دارم یه مرسانا خانم ک هنوز تو شیمک مامانیشه.مامان دورتون بگرده خواهرای قشنگم  رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین.خدایا ب بزرگیت قسمت میدم قسمت همه منتظرای نینی بکن این حس زیبارو.ربنااغفرلی و لوالدی و للمومنین یوم یقوم الحساب