2737
2734
عنوان

یه سوال دارم راجب شوهراتون

| مشاهده متن کامل بحث + 3643 بازدید | 193 پست
سلام همزاد🤣🤣🤣

😭😭😭😭🤣

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب چرا واقعا چرا این جوری میکنه

به دلیل شدت علدقه ای که به من داره،واللا بعد ۱۱سال تازه به این نتیجه رسیدم نه دوسم داره نه ارزش میزاره برام شاید احترام غریبه رو نگه داره ولی منو هیچ وقت همیشه تنها بودم 

2731

تا الان كه هميشه منو حمايت كرده

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بستگی داره طرف مقابلم کی باشه

ولی تا حالا جلو کسی ضایعم نکرده پشتمو ول کنه

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه
2738
به خدا آرزو به دل موندم من یه بار پشت منو بگیره،اینقد از من بدش میاد با هر کی حرفم بشه اینم با اون م ...

ارزو به دلم موندم یع بار پشت منو بگیره💔😞این جمله خیلی سنگینه واقعا

وای از روز انتقــــام👌

البته نامزدیم ی جورای 

جر خوردع میشه طرف یکیو بگیره مگ دس خودشع😁😎

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 
دقیقا چقد تفاهم داریم   گاهی بخاطر این اخلاقش به جدایی فکرمیکنم حیف پسرم کوچیکه

تو منی یا من توام! منم فکرشو کردم و میدونم بخاطر پسرم بمیرم هم نمیزارم بچه طلاق بشه

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
2706