2726
عنوان

یه سوال دارم راجب شوهراتون

| مشاهده متن کامل بحث + 3643 بازدید | 193 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

در مورد خودم و خانواده ش تو موقعیتی قرارش نمیدم که بخواد طرف یکی را بگیره ...

چون اگه مثلا مادر و پدرش را جلوی من خرد کنه من ناراحت میشم .اگه من را پیش شون خرد کنه بازم ناراحت میشم (هر چند همسرم عاقله)

ولی شده ازم خیلی طرفداری کرده برای موقعیت های دیگه

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺

اگه سنگ از اسمون بیاد 

تقصیر منه که اومده

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
همیشه طرف مقابله من خدا رو شکر مثلا ۴تا خواهر داره با هرکدومشون دعوا کنم طرف اونه با همسایه حرفم بشه ...

خب چرا واقعا چرا این جوری میکنه

وای از روز انتقــــام👌

شوهرمن سکوت اختبار میکنه وقتی حق با مته ولی وقتی ی ذره من مقصر باشم  فوری حبهه میگیره وقتی مادرش گناهکار باشه طرف من رو نمیگره فقط سکوت مبکنه ولی برعکس باسه جواب من رو پیش مانان جونش میده

بهترین نیستم اما خودمم😍
2706