2733
2734
عنوان

میخوام خودمو بکشم

782 بازدید | 44 پست

میدونم یعنی ضعف و هزار معنی بد روانشناسی دیگه داره ولی من تصمیممو گرفتم دیگه نمیتونم حتی یه ساعت از این دنیا رو تحمل کنم ولی نمیخوام همه بفهمن من خودکشی کردم میخوام مثل اتفاق باشه

همه فکر میکنن زندگی خوبی دارم ولی درونم غوغاست اصلااااا دیگه نمیخوام زنده بمونم شوهرم تهدیدم میکنه که بریم خونه ی بابات بگم چیا گفتی بابام شوهرمو بیشتر از من قبول داره...من تحمل خونه ی بابامم نداره نه اینجا نه خونه ی بابام..به شوهرم گفتم پشیمونم که تو شوهر منی کاش بچه نداشتم...الانم خوابیده هر چی حرف میزنم میگه فردا پیش بابات معلوم میشه..من تحقیرای بابام بدتر از تحقیرای شوهرمه فقط میخوام بمیرم اما نمیخوام اسم خودکشی مادرو بچه هام و پدر و مادرم یدک بکشن میخوام فکر کنن اتفاق بوده میخوام خودمو بندازم زیر ماشین ولی اگه نمردم و فقط فلج شدم میشه قوز بالا قوز...چیکار کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

پس این کارو نکن،احتمال اینکه نمیری زیاده عزیزم نقص عضو میشی خدایی نکرده

چند تا نفس عمیق بکش،یه لیوان اب بخور و چشمات و ببند و فقط به چیزای خوب فکر کن،دنیام دایورت کن به هر جایی که حال میکنی،غمت نباشه همه چیز درست میشه...

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
2706