2733
2734

من ی مدتیه اینجوریم اثلا با خودم حال نمیکنم صورتم معمولیه یکم کشیدست  وبینیمم چند ماهه عمل کردم یعنی کلا مشکلی ندارم ولی ابروهامو چهارسال پیش تتو کردم دیگه کمرنگ شده ولی پاک نمیشه ازش بدم میاد دهنمم کوچیکه دوست داشتم تغییری میدادم حداقل ژل میزدم ولی شوهرم عمرا بزاره کلا میرم پای اینه دلم میخواد خودمو خفه کنم..حتی شده ی ارایش ملایم میکنم سریع میرم میشورم فکر میکنم زشت میشم. هرروز هم حمام میرم بخاطر چربی سرم کلافه میشم پوستمم خیلی خشک شده تازگیا مدام باید ابرسان دستم باشه  دیگه کلافه ام ای خدا 

از هیچی ب اندازه ی ادعای ادمای روشن فکر بدم نمیاد.. عقایدتو واسه خودت نگه دار   لطفا ریپلای نکن مرسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اونجوری ک توصیف کردی بنظرم خوبی🤦‍♀️اعتماد بنفس خواهر 

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
یه ماسک گنده بکش رو صورتت راحت میشی مثل من

چی

کـــــــاربـــری ســـــومه حلال نمیکنم. اونایی ک الکی گزارش میزنن و باعث شدن تعلیق شم از نی نی یارهم شاکی ام که هرچی تماس میگیرم و پیام میدم جوابگو نیست 😑
اونجوری ک توصیف کردی بنظرم خوبی🤦‍♀️اعتماد بنفس خواهر 

ندارم والا

از هیچی ب اندازه ی ادعای ادمای روشن فکر بدم نمیاد.. عقایدتو واسه خودت نگه دار   لطفا ریپلای نکن مرسی
اره از خودم کلا بدم میاد بخصوص ازاینکه موهام فرع

وا 😂خدایی موی فر بده؟

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
2738
اره از خودم کلا بدم میاد بخصوص ازاینکه موهام فرع

همیشه مو لختا فر دوس  دارن فرفریا لخت😂

کـــــــاربـــری ســـــومه حلال نمیکنم. اونایی ک الکی گزارش میزنن و باعث شدن تعلیق شم از نی نی یارهم شاکی ام که هرچی تماس میگیرم و پیام میدم جوابگو نیست 😑
اره متنفرم ازش همه میگن قشنگه موهات موهام فره درشته متنفرم‌ازش خودم متنفررررررر 

🤦‍♀️🤦‍♀️

منم همین حالو دارم خستم از قیافم احساس زشتی میکنم بینیمو۶سال پیش عمل کردم خیلیم خوبه همه میگن ..ژلو زدم مژه هم کاشت میزنم ..باورکن چیزی نمونده انجام ندادم برای خودم اما بازم احساس زشتی دارم زده سرم میخوام دوباره بینیمو عمل کنم 

2706