2726
عنوان

پدرم نیازمند دعای شماست😔😔

108 بازدید | 4 پست

دوستای خوبم 

پدرم ۳۲روزه بیمارستان و ۱۰روزه آی سی یو هست .اوضاع خوبی نداره دکترها امیدی ندارن .

لطفا هر کس تاپیک منا خوند ۱۰۰صلوات بفرسته و هدیه کنه به امام زمان جهت شفای پدرم 

منم برا سلامتی و آمرزش پدرهاتون دعا میکنم.

سخت نیازمند دعاتون هستم😔😔😔😔

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا

عزیزم انشاالله ک خداوند پدرتو هرچه سریعتر شفا عنایت کنه.یا من اسمه ودوا وذکروشفا.اینو یسره بخونین براش.براسلامتی پدرت ۱۰۰صلوات هدیه ب اقا امام‌زمان عج میفرستم .انشاالله اقا امام زمان شفاخواه پدرتون بشن الاهی امین

۱۰ صلوات میخونم انشااله شفا بگیرن عزیزدلم❤

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

🤲

🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿

با کمک تاپیک لاغری هدفمند باربی میشممم💪وزن اولیه ۷۸ وزن فعلی۶۷/۵😍😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

برای پدرتون 100 تا صلوات فرستادم 

انشالله که با سلامتی کامل به خونه برگردنند

میشه لطفا برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنونم. من یه دختری هستم عاشق بحث های علمی‌و عاشق شیمی و واکنش های جذابش  عضو اکیپ علمی👽🧪🧬
2728