2737
2734
عنوان

تاثیرنمازبرحاجات

180 بازدید | 19 پست

سلام دوستان 

شبتون بخیر،ازتاثیرنمازاول وقت توزندگیتون بگیدمن همیشه دست وپاشکسته بوده متاسفانه😔وازاین شرایطم خیلی ناراحتم ولی از فردا میخوام جدی شروع کنم ب امیدخدا😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حس خوبی داره کارات رو نظم میفته ولی حاجتو نمیدونم

البته بی تاثیرم نیست

من قبلا تجربه اشو داشتم 

داداش قشنگم تو ۱۷ سالگی تصادف کرد و شب تولدش آسمونی شد و ما رو با کلی دلتنگی تنها گذاشت واسه شادی روحش صلوات میفرستی؟💜
2731

منم قبلنا فقط ماه رمضون میخوندم از پاییز پارسال نماز به دلم افتاد بعدش دیگه شروع کردم کامل میخونم الان

من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من                              تو نیک نبینی و به من بد نرسد...!!!
2738
عزیزم به نماز به چشم یک وسیله برای رسیدن به حاجات نگاه نکنید نماز یک راه ارتباطی با خالقه 

نه من هروقت نماز میخونم آروم میشم بعد نمیخونم عذاب وجدان میگیرم خیلی تنبلم میخوام جدی شروع کنم صرفا بدلیل گرفتن حاجات نیست

منم قبلنا فقط ماه رمضون میخوندم از پاییز پارسال نماز به دلم افتاد بعدش دیگه شروع کردم کامل میخونم ال ...

قبول باشه عزیزم 

دعا کن منم بتونم این تنبلی و کنار بزارم البته بگم نی نی هم بی تاثیرنییت😅

اول وقت کلا به حس وحال دیگه ای داره منم بیشتر گیرم رونماز صبحه

یه ماه دارم قضا میکنم خدایا منو ببخش 😭

اره واقعا اصلا خیلی خوبه من یه مدتت خیلی پایه بند بودم بعده هر نمازی قران میخوندم نمیدونم چرا زده شدم همه چیو گذاشتم کنار

شوهرم گفت بخون و نماز خوبه به ادم ارامش میده و.... کلی حرفه دیگه زد (شوهرم مذهبی نیست زیاد ولی به نمازش پایه بنده و براش مهمه)دوباره شروع کردم بعده یه مدتت دسته پا شکسته میخوندم یه وعده رو میخوندم یه وعده رو نه 

ولی دوباره شروع کردم و خداروشکر ترک نکردم 😍😍😍خیلی حالم خوبه وقتی نمیخونم عذاب وجدان میگیره منو

من تا جاییکه بتونم نمازمو اول وقت میخونم، البته بجز صبح که تنبلی میکنم متاسفانه، وقتی میخونم به تک تک کلماتش توجه میکنم بیشتر بهم میچسبه تا وقتیکه تند و سرسری میخونم، الان یمدته خیلی حالم خوبه ازنظر معنوی، دعا میخونم، قران میخونم، حس میکنم به خدا نزدیکتر شدم

2706