2733
2734
قشنگه ولی سام اسم پسر نوح بوده که دربارش میگن پسر نوح با بدان بنشست خاندان نبوتش گم شد😁

اشتباه گفتین. 

سام اسم پسر نوح هستش ولی اون پسری که پیامبر شد و نسلش ادامه پیدا کرد. نه اون پسر بدی که نوح داشت. 

اینجا هوا برای نفس کشیدن مرا کممممم است.... 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

البته اختلاف نظرهست بین مورخان بعضی میگن سام یکی از پسران نجات یافته حضرت نوح بود بعضی میگن اسم پسر ...

بله چون ما همیشه سام نبی شنیدیم. 

اینجا هوا برای نفس کشیدن مرا کممممم است.... 
2728
قشنگه ولی سام اسم پسر نوح بوده که دربارش میگن پسر نوح با بدان بنشست خاندان نبوتش گم شد😁

سام در برخی روایات حتی میگن همون حضرت خضره.

تمامی پیامبران بنی اسرائیل و حتی حضرت محمد از نسل سام هستند.

میشه یه صلوات یا فاتحه برای پدر آسمانی من بفرستید؟ پدر مظلومم را به تازگی با تصادف از دست داده ام. اسمش سید احمد مصطفوی 😭💔 است. باور دارم که به لطف خدای رحمان و با مدد انفاس پاک شما عزیزان، روح پدر من و اموات خودتون در پناه آرامش و آمرزش خدای غفور قرار می گیره (ان شاء الله). خدای مهربان، حافظ شما و  عزیزانتون باشه. 🤲❤💚
از مجردی اسم بچه هام رو انتخاب کرده بودم  پسرام رو ابوالفضل و محمدرضا انتخاب کرده بودم عاشقشو ...

عزیزم میشه درخواستمو قبول کنی؟یبار راجع به بیمارستان واسه زایمان باهم صحبت کردیم سوال دارم ازتون

خدایاشکرت
من اسم نامزدمو خیلی دوست دارم مهدی❤ محمد هم اسمیه که عاشقشم اسم بچه ی آیندمو هرچی بخوام بزارم دوست ...

من مجرد بودم اسم مهدی و محمد رو خیلی دوست داشتم اسم همسرم شد مهدی❤😍اسم‌ پسرمم گزاشتم محمد حسین😍😍😍

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
2738

محمد 

علی 

حسین 

اسم پسر خودمم محمد مهدی 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

آرسام

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

اسم عشق مامان اقا دارا هستش عاشق این اسمم واسم بمانی باربد هم خیلی میدوستم

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2706