1874
1935

یه سرچ ساده بزنید و دریابید که قوانین آموزش و پرورش ایران برای افراد معمولی و نخبه چجوریه تا بفهمید نمیشه توی 13 سالگی ارشد گرفت! 

بیاین بی سواد نباشیم! 

دوستان تولیدکننده‌های گوشت و مرغ تخفیف گذاشتن برای تهران، با یخچال و کاملا بهداشتی هم میارن دم خونه تحویل میدن،

سایت به روز رسان داره میفروشه

کی دوباره دستمون انداخته؟😕

امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم 🌺🍃🍃حکایتی هارون‌الرشید و بهلول داناروزی هارون رشید تصمیم میگیرد تا در بین مردم شهر خود مسابقه ای برگزار کند به نام هرکس بزرگترین دروغ را برای من بگوید دخترم را به او خواهم داد . روز اول چند نفر پیش او می آیند وهرکس دروغی میگوید : یکی میگوید :(من کره زمین را روی دست هایم چرخانده ام ) نفر دیگر میگوید :(من در یک راه که راهزن داشت  همه را کشتم و بقیه رو نجات دادم ) هارون رشید گفت همه راست است روز پنجم به پادشاه خبر آوردند وگفتند بهلول میگوید بزرگترین دروغ را برای پادشاه اورده ام اما دروغ نمی توانداز در ورودی شهر داخل شود باید به بیرون شهر بیاییدهارون گفت باشد قبول است وقتی به بیرون رسیدند بهلول گفت  این سبد بزرگ دروغ من است هارون گفت دروغت را برایمان بگو :بهلول گفت :پدر شما در زمانی که این قصر را ساخت از پدر من ۱۰۰۰۰سکه طلا گرفت وگفت بعدا از پسرم سکه ها را بگیرید  هارون گفت این دروغ است بهلول گفت پس من باید با دختر شما ازدواج کنم هارون گفت این سخن راست است بهلول گفت پس باید سکه های من را بدهید🍃🌺🍃
1922

حالا مگه کسی ۱۳سالگی ارشد گرفته؟🤔

از شهيد گرانقدر دکتر چمران پرسيدند تعهد بهتر است يا تخصص؟ وی در جواب گفت می‎گويند تقوا از تخصص لازم‎تر است، آن را می‎پذيرم. اما می‎گويم آن کس که تخصص ندارد و کاری را می‎پذيرد، بی‎تقواست.
1911

اگه میشه لطف کنید کامل بگید جریان چیه

از آدمها بت نسازید، این خیانت است؛ هم به خودتان، هم به خودشان...خدایی میشوند که خدایی کردن نمیدانند و شما در آخر میشویدسر تا پا کافرِ خدایِ خود ساخته...!                                          

اسی چرا نمیگی چی شده

برای سلامتی مادرم یه صلوات میفرستی🙇‍♀️☹🌸            حالا که انقد مهربونی یه صلوات هم واسه پسردار شدنم بفرست😍🌸                                                                                                                              عكسای ده سال قبلشو آدم ميبينه باورش نميشه انقدر خز بوده. بعد قسمت رو مخش اينجاست كه همين تيپ و قيافه الانمون رو ده سال بعد كه ببينيم باز ميگيم اوه چه خزی بوديم😳😳😳😳😳

عزیزم چون حافظه قرانه بهش همینجوری مدرک لیسانس علوم قرانی میدن 

مرا عهدیست با شادی که شادی آن من باشد....  من دیگ بریتنی افسرده نیستم من شاد شادم من خوش حالم دیگ اجازه نمیدم ثانیه هام با ناراحتی بگذره من خوش بخت ترین ادم روی دنیام
اگه میشه لطف کنید کامل بگید جریان چیه

بابا ی کاربرهس همش میاد میگه دختر نابغه ایرانی حافط قران تو ۱۳ سالگی ارشد داره

مرا عهدیست با شادی که شادی آن من باشد....  من دیگ بریتنی افسرده نیستم من شاد شادم من خوش حالم دیگ اجازه نمیدم ثانیه هام با ناراحتی بگذره من خوش بخت ترین ادم روی دنیام
1826

یکی تاپیک زده دختر بچه 13 ساله حافظ قرآنه، بعد واسه مهم بودن این کار مدرک کارشناسی ارشد رو هم چسبونده به بچهه

خب اگه اعتقاد داری حافظ قرآن بودن ارج و قرب داره دیگه چرا با یه حرف دیگه میخای محکم کاری کنی؟؟ اونم با یه حرف دروغ! 

بابا ی کاربرهس همش میاد میگه دختر نابغه ایرانی حافط قران تو ۱۳ سالگی ارشد داره

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐این از گلبهار بدتره

از آدمها بت نسازید، این خیانت است؛ هم به خودتان، هم به خودشان...خدایی میشوند که خدایی کردن نمیدانند و شما در آخر میشویدسر تا پا کافرِ خدایِ خود ساخته...!                                          

ببین اگه گفته ۱۳سالگی کارشناسی گرفته حتما گرفته شما اشتباه میگی 

چون تو نی نی سایت همه چی میشه ۴نفرم پشبندش میان تاییدش میکنن میگن فامیل ما تو ده سالگی گرفته

یه وقتایی یه سری تاپیک ها و کامنت ها رو میخونم با خودم میگم خوب شد نی نی سایت طراحی شد تا اونهایی که عقده و کمبود های درونشونو نمیتونن تو دنیای واقعی پیاده کنن و خریدار ندارن .... اینجا خالی کنن ،حسن بزرگ این قضیه اونجاست که  حداقل اینجوری حالت که داشت  بهم میخورد دگمه اف و میزنی و میری و نفس راحت میکشی و شکر میکنی همچین عقده ای هایی دور ورت نیستن .👌