2733
2739
خب اینجا چی میخوای😂😂برو دختر به کارات برس

اصن حال ندارم اصلاااا حسش نمیاد..در کل روز فقط ی ساعت حسش نمیاد ک اونم بعد از ی ساعت میره..و داخل این یه ساعت من فقط کتابو باز کردم نگاش کردم و میگم وااای نگا چقد درس نخونده دارم و بعدم غصه میخورم بعدم دیگ حسش میره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش الان سال دیگه بود واکسن میساختن، مردم مراعات کنن، همین چن دقیقه پیش یکی تاپیک زد دنبال رستوران موزیک دار بود پدر و مادرش رو دعوت کنه بیرون واقعا چرا خیلی واجبه!!!!!!! ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ جون عزیزاتون بیرون غیر ضضروری نرید به خدا ارزش نداره

اصن حال ندارم اصلاااا حسش نمیاد..در کل روز فقط ی ساعت حسش نمیاد ک اونم بعد از ی ساعت میره..و داخل ای ...

لابد همون یه ساعتم فقط عکسای کتاب ونگاه میکنی😂😂

زندگی من شوهرم وپسرم😍😍
2728
2738

درحال معمولیم...دارم به قهر عشقم و رابطه مهرادجم با دنیا جهانبخت فکر میکنم

دَر حـآلِ حَذفِهـ آدَم هـايِ اضافـي 😪                                 ████████████▒98/5%                                                                                                                                                 ↻در حال بزور رسانی آدم جدید 😪██████████████]99%                                                                                                                                                 امـضاے خــ💜ــدا پاے تڪ تڪ ارزوهامـون...

به اینکه الان ۳ روزه فقط حس بویاییمو از دست دادم آیا کرونا دارم؟!😶

°دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                                                     ‌   ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ°

دلم ذرت میخواد اما تنبلیم میشه برم از آشپزخونه بیارم😭😋😋

فندق کوچولوی مامان 😍 دلبرکم ❤ مهم نیست دختر باشی یا پسر، مامان و بابا همه جوره عاشقتن❤        تیکر و همینجوری آبی زدم هنوز جنسیت مشخص نیست🥰
2706