1874
1924

سردرد دارم صب قلبم تیرمیکشید نمیتونسم تکون بخورم.قراربود برم خونه مادرم شوهرم نمیبره.الانم خوابیده.ازساعت۷باصدای گوشیش بیدارشدم

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لایک نکنید توروخدا.اگ نظری دارید ریپلای .مادر شدن لذتیه ک به از دست دادن اندام و پوست و همه چی می ارزه😍😍😍😍🚼🚼🚼

غمگینم😭😫 و به او فکر میکنم .......................................................................................................................................................................................................................................................................................................(پول)😝😝😂😂😂😂

نمیدونی که چشمات دلو بی خونه کرده💗 بعد تو میزنه بارون🌂🌊 اخ منو دیوونه کرده 😩جای خالی دستات👫.....منو یاد اون حرفات💔...امشبم نیسی تو پیشم 🌙🌠ازت مونده فقد عکسات💡 بعدت چی میاد به سر قلبم 💘هواییم کردی☔ تو رسما بکن و ببر این دلوووو💞 منه بی عقل چی میخام مگه از دنیا 💋💍 نزاریم بری تنهام 😩✌نمیخام بی تو این دلو 💜💘اخه بعدت چی میاد به سر قلبم👰؟هواییم کردی تو رسما💛 بکن و ببر این دلو 💔 منه بی عقل چی میخام مگه از دنیا 💍💐نزاریم بری تنهام💒 نمیخام بی تو این دلوووو 💏.............................................................از اون روزی که من تورو دیدم💑 از همه ادمای دنیا بریدم🎑🌹 مث تو تو این دنیا ندیدم 🌈تو که بری من میمیرم😚 تو که دونستی چرا عاشق کردی دل ساده منو؟؟ کاش میشد برگردییییی😍👀بعدت چی میاد به سر قلبم☺ هواییم کردی تو رسما ☔بکن و ببر این دلوو✴منه بی عقل چی میخام مگه از دنیا👸🎊؟نزاریم بری تنهام💔 نمیخام بی تو این دلووو 💘 بعدت چی میاد به سر قلبم 💙هواییم کردی تو رسما 🌁بکن و ببر این دلو🌕 منه بی عقل چی میخام مگه از دنیا🍬💋؟؟نزاریم بری تنهام نمیخام بی تو این دلوو💋💎💑💑 (زندگی هرکی به خودش مربوطه هر کسی با مهراد جم مشکل داش با من نحرفه ها)😒😒

دوستان تولیدکننده‌های گوشت و مرغ تخفیف گذاشتن برای تهران، با یخچال و کاملا بهداشتی هم میارن دم خونه تحویل میدن،

سایت به روز رسان داره میفروشه

1922

چیکارا کنم پسرم همیشه  حالش خوب باشه خوشحال باشه تا این مریضی تموم شه . 💔

⟨ شکر خدایی كه به غير او اُميد ندارم˘˘💜☁️ ⟩گفتند بگو، خاطره‌ی شاد چه داری؟از خاطره‌هایی، که ندارم چه بگویم؟📚دلم یکیو میخواد که همونجوری بهماهمیت بدهکه مستربین به اونعروسک خرسش اهمیت میداد!🐻[ دردی که مرا نکُشد، قوی ترم میکند! ]   
1911

اوه اینقدر ب واکسن فکر کردم ک دیگه بیخیالش شدم سپردمش دست خدا

ب اینکه بارداریم چطور میشه مثل قبلی میشه یانه اخه خیلی حالت تهوع و درد دارم خیلیم میترسم توی این مریضی

ازاین طرفم تولد همسرمه میخام عصر سوپرایزش کنم ولی نمیدونم چیکارکنم ازبس استرس دارم 

ب اینکه میشه الان پنج سال دیگه بودیم 😑ی پسر وروجک دارم ده ماهشه همشم میگه دده دعا کنین این بارداریم دختر باشه ک بعد برم باطری بزارم تویی رحمم 

هزارتا فکر دارم از کدوم بگم برات خاهر😔😑

@leyla     ب‍ این خانم

عه عزیزم به من فک میکنی؟

فدات شم فکرتو درگیر نکن

عاغا شوهرم قدر فرصتی که بهش دادمو ندونست برای اطلاع یه مرد خائن کثافته.نمیخام جدا شم.لطفا برای گور به گور شدنش دعا کنین...💛💛💛۹۹.۹.۹ بهترین اتفاق زندگیم میفته جوری که غصه این سالا کاملا برام رفع بشه😍😍
1826

شوهرم الان رفت دکتر 

نگرانم‌کرونا باشه

باهاش بحثم شد .بهش میگم برو خونه بابات تا خوب شی میگه نه تو برو با یه بچه خونه بابات

#کودک_همسری.به شدت مخالف ازدواج زیر 18 ساله م    با تنبیه بدنی کودکان مخالفم.مادری که بچه تو کتک میزنی زخم های جسمیش خوب میشه ولی هیچوقت زخمی که به روحش میزنی خوب نمیشه.                    لطفا کسی رو قضاوت نکنید  

باینکه چرا یدونه ناخنم گاهی میخاره نکه قارچ باشه 

از یطرفم میگم نمیشه قارچ باشه اخا الان ۸ روزه ک فلوکونازول و میترونیدازول و ی قرص دیگ واس عفونت مصرف میکنم 

عاشق ناخنامم بهم اعتماد بنفس میده دوسندارم برشون دارم