2410
2553
عنوان

یجوری میگید طرف میخواد پربازدید شه

| مشاهده متن کامل بحث + 254 بازدید | 31 پست
اخه بعضیا به قیمت غصه دادن دل شکست و تداعی خاطره بد واسه بقیه میخوان پر بازدید شن خدایی تاپیک شاد خ ...

کلا با پر بازدید شدن یکی مشکل دارن

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

چیزی که نمیدن ولی اینو بگو به اونایی که واسش از هیچ تلاشی دریغ نمیکنن مثلا دو تا کاربری دارن با یه کاربریشون میان به کاربری دوم فحش میدن تا دومی معروف شه در این حد تباه 😂

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یه عده جوری جو سازی کردن که بقیه حس خاصی نسبت به پربازدید شدن پیدا کردن یه جورایی شاخ های نی نی سایت ...

چی بگم والا ب نظر من پر بازدیدی چیز شاخی نیست

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
2456
تو هر تاپیکی میریم ب هر علتی توش زیاد صحبت میشه میگن اسی به هدفش رسید پر بازدید شد تو اون تاپیکی ک ...

من خودم کابری بودم که چند بار گفتم پس استارتر کو 

نمیدونم شما تو جریان کلی تاپیک گلبهار بودی یا نه 

ولی حتی همون استاترهم مشکوک بود پس کجا رفت یهو چرا جواب نداد من به پر بازدیدیش کاری ندارم به اینکه چقدر مردم میتونن بیشعور باشن که واسه کوچکترین چیزا تو زندگی دست به ناراحت کردنای بزرگ دیگران میزنن

اون ادم های مریضی که میان اینجا داستان دروغ میگن به نظرتون هدفشون چیه؟؟؟

خوب میخوان پربازدید بشن 

پس حتما برای بعضیا پربازدید شدن مهمه 

منم از پشت گوشی نمیتونم بفهمم طرف دروغ میگه یا نه

پس بعضی وقت ها ‌فک میکنم فقط برای  پربازدید شدن تاپیک زده

چیزی که نمیدن ولی اینو بگو به اونایی که واسش از هیچ تلاشی دریغ نمیکنن مثلا دو تا کاربری دارن با یه ک ...

اینا دقیقا همونایی ان ک میان میگن ب هدفت رسیدی پر بازدید شدی دیگه

خیلی چیز مهمی میدوننش

2714
من خودم کابری بودم که چند بار گفتم پس استارتر کو  نمیدونم شما تو جریان کلی تاپیک گلبهار بودی ی ...

اره خوندم تاپیک اونو کارش افتضاح بود

میتونست بگه میخوام نویسندگی کنم بیایید ببینید چطوریه نوشتنم

یک بیماری هست .وقتی تو جهان واقعی به فرد توجه نمیشه ، اینجا اون توجه را دریافت میکنه ...

مثلا کاربر تسنیم و سیندرلا !

تسنیم میاد به کاربر سیندرلا فحش میده .

چرا؟؟ 

چون میخواد کاربریش نزد نی نی سایتی ها مشهور بشه اونم کاربری سیندرلاش ! 

هر دو کاربری یکیه ولی مشهور نشده و یک کاربری را فدا میکنه تا کاربری دیگه ش را بیاره بالا و تو دید .

مگه کاربری سیندرلا را ما میشناسیم؟ خیر .نامش فیکه .ولی توجه به نام کاربری را اونی که نشسته پشت کیبورد نیاز داره ...

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
یک بیماری هست .وقتی تو جهان واقعی به فرد توجه نمیشه ، اینجا اون توجه را دریافت میکنه ... مثلا کاربر ...

چی بگم

دقیقا همین ادمایی ک براشون مهمه معروف بشن میان مینویسن ب هدفت رسیدی رفتی پربازدید

چون براشون مهمه نمیخان کس دیگه پر بازدید شه

چیزی که نمیدن ولی اینو بگو به اونایی که واسش از هیچ تلاشی دریغ نمیکنن مثلا دو تا کاربری دارن با یه ک ...

دوم که خوبه یه نفر اومد به من توهین کرد منم گفتم اگه ادامه بدی گزارش میزنم اینو گفتم شروع کرد فحاشی و... یهویی چند نفر که تو اون تاپیک نبودن پیداشون شد ریختن سرم هر کی یه چیزی میگفت باورت میشه حداقل 5-6 تا کاربری داشت با همشونم اومد به من فحش داد 😂

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
کلا با پر بازدید شدن یکی مشکل دارن

خخخخ حسودای پلاستیکی نخود مغزن

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...
دوم که خوبه یه نفر اومد به من توهین کرد منم گفتم اگه ادامه بدی گزارش میزنم اینو گفتم شروع کرد فحاشی ...

خب گزارش همشونو میدادی 😆من اگه کسی بهم اینجا فحش بده انقدر پیگیر میشم تا قطع نشه ولش نمیکنم تو واقعیتم البته همینم خوش ندارم کسی چرت بارم کنه 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
خب گزارش همشونو میدادی 😆من اگه کسی بهم اینجا فحش بده انقدر پیگیر میشم تا قطع نشه ولش نمیکنم تو واقع ...

خوب معلومه نگاشون که نکردم نی نی یار تگ کردم اومد همه پیام هارو خوند بعدش گفت حق با توئه ولی اگه بخوام قطع کنم دو طرف رو قطع میکنم

فکر کنم چون بحث دینی و سیاسی نبود یکی رو قطع نکرد 

میخواستم بگم تو قطع کن منم قطع بشم بهتر از اینه که اون بی فرهنگ همچنان باشه و به بی ادبیش ادامه بده ولی تاپیکو قفل کرد نشد بهش بگم 😖

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
2706