2726
عنوان

یجوری میگید طرف میخواد پربازدید شه

254 بازدید | 31 پست

انگار تو پر بازدیدی چی میدن!

عزیزم اون یوتیوبه پربازدید شی پول میدن

نه اینجا حالا یکیم پر بازدید بشه مگه چیزی از شما کم میشه؟

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینجا شدع عین اینستا 

همع ی جثر عجیب فاز دارن 

حالا منظور ب شخص خاص یا تاپیک خاص ندارم 

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728
سرکارمون گذاشت مسئله اینه

اونو نمیگم

هرکی تاپیک میزنه یکی میاد میگه ب هدفت رسیدی پر بازدید شدی

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

خب اینجا هم عروف میشن و مدال میگیرن😂😂😂

ولی خدایی برا منم جذابه تاپیکم بره پر بازدید ولی نه به هر قیمتی دروغ و جنجال ,خیانت ,مرگ,التماس ,تاپیکای فان رو دوست دارم میرن پربازدید ولی تاپیکایی که گفتم رو اصلا نمیرم بخونم 

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

وااااای بخدااااا حرفففف دل منو زدی 

منم میخواستم بگم ک خودت تاپیک زدی و گفتی👌👌👌

توی هر تاپیکی بعضیا میگن میخواسته پربازدید بشه..

اخه برای چی مثلا؟؟؟ نه جایزه ایی میدن نه مدال طلایی نه افتخاری داره 

دیگ این حرفا چیه😑😑

اینجا به پربازدیدا پول میدن ولی اون پول تو جیب ما نمیاد... 🙄🙄

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین

اخه بعضیا به قیمت غصه دادن دل شکست و تداعی خاطره بد واسه بقیه میخوان پر بازدید شن

خدایی تاپیک شاد خنده داری که پربازدید میشه نوش جونش 

همه تاپیکا شده غم و شوهرم اله مادرشوهرم بله 

یکم فان باشید بگید بخندید 

کی رومیگی

تو هر تاپیکی میریم ب هر علتی توش زیاد صحبت میشه میگن اسی به هدفش رسید پر بازدید شد

تو اون تاپیکی ک دروغگویی گلبهارو ثابت کرد

نوشت پس اسی کجاس کدوم گوریه جواب نمیده هدفش پر بازدیدی بود پس اینم دروغ میگه

وااااای بخدااااا حرفففف دل منو زدی  منم میخواستم بگم ک خودت تاپیک زدی و گفتی👌👌👌 توی هر تاپ ...

انگار یوتیوبه😂😂😂

حالا یه چند روزی ام یکی بره پربازدید 

وااااای بخدااااا حرفففف دل منو زدی  منم میخواستم بگم ک خودت تاپیک زدی و گفتی👌👌👌 توی هر تاپ ...

یه عده جوری جو سازی کردن که بقیه حس خاصی نسبت به پربازدید شدن پیدا کردن یه جورایی شاخ های نی نی سایت کم کم بخاطر این حرفا ظهور کردن 😖😑

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
2706