2726
عنوان

شوهرم بهم میگه...

| مشاهده متن کامل بحث + 50038 بازدید | 523 پست
وایییی جاری من وراججج حرف مفت زننن  من اروم کرم حرف ولی متاسفانه از نظر بقیه هر کس با صدای بلند ...

عزیزم بیخیال باش ،اصلا مهم نیست هر انسانی شخصیت خاص خودشو داره ،من تو هر جمعی پر حرفی نمیکنم بخصوص خانواده شوهرم ساکت ساکتم ادمای خیلی خوبین ولی تو جمع دوستان بیستر جنب وجوش دارم اونم باز پر حرف نیستم ،یادمه من ب استادم این جریانو گفتم و اونم گفت من تو رو دوست دارم خانم فلانی و ب دلم میشینی میدونی چرا؟چون همرنگ بقیه نیستی خودتی ی دختر اروم ومهربون وبااستعداد همبن تورو برا من خاصتر از بقیه کرده دنبال تغییر خودت نباش ،از نظر من حرفش خیلی درست بود صددرصد شماهم ی چی پررنگتر از صحبت کردن دارید تو زندگیتون حالا پر حرف بودن چ طودی میرسونه باادم هیچ،غیر از دردسر ک ی چی از دهنت میپره وهر جا برن میگن فلانی اینجور گفته اونجور گفته هزار تا ننگ دیگ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم بخدا اومدم همینو بگم.چقدر درک کردم شوهرشو.شوهر منم جز سلام خداحافظ چیزی نمیگه.بابا زشته به خدا.ب ...

مامانم دیگه میشناسه اخلاقشو میگه کاریش نداشته باش اخلاقش ولی همش بهش میگم کم حرفی هم حدی داره از حدش که بگذره میشه بی ادبی

ﯾﻪ همکلاسی داشتیم اﺳﻤﺶ ﺑﺎﻗﺮ ﺑﺎﻗﺮی ﺑﻮد استاد همیشه اول ﻓﺎمیلو می گفت ﺑﻌﺪ اسمو.وﻗﺘﯽ اوﻟﯿﻦ بار ﺻﺪاش ﮐﺮد ﮔﻔﺖ ﺑﺎﻗﺮی ﺑﺎﻗﺮ ﺑﯿﺎد!!! با ﺣﺮﮐﺖ زﯾﮕﺰاﮐﯽ رفت ﭘﺎی ﺗﺨﺘﻪ!! استاد گفت:چته؟ﭘﺴر :ﺧﻮدﺗﻮن ﮔﻔﺘﯿﻦ ﺑﺎﻗﺮی ﺑﺎ.. ﻗﺮ ﺑﯿﺎد!! ﻫﯿﭽﯽ دﯾﮕﻪ! ﮐﻞ ﮐﻼس ﻣﻨﻔﺠﺮ ﺷﺪ! 😂😂😂😂این تنها جوکی بود که خیلی باهاش خندیدم گفتم شمام در جریان باشین😐😂
2728

به نظر من هیچی نگین و هیچ توضیحی هم به شوهرتون ندین که من از اول اینطوری بودم و متانت بهتره و اینا

به رفتار خودتون ادامه بدین ، هر طوری که هستین، بدون اینکه سعی کنین تغییر کنین یا لجبازی کنین که تغییر نکنین!

اگه خانواده شون گرم و مهربون باشن، یواش یواش شما هم صمیمی تر میشین احتمالا و پر حرف تر

اگه هم نشدین مشکلی نیست که! شما اینطوری هستین.ساکت و کم حرفین.اگه زورکی تغییر کنین شاید یه مدت کوتاه خوب باشه ولی در دراز مدت هم خودتون ناراضی میشین و هم شوهرتون

ببخشیدااا ولی هممون بیجا میکنیم خودمون باشیم و عوض نشیم😊همه ی ما باید روز به روز سعی کنیم اخلاقامون ...

خب شما بی جا کن چرا بقیه رو‌جمع میبندی ...خودت غلط کن و کار با بقیه نداشته باش ..امیدوارم بهتر شدن اخلاق اینی نباشه ک شما الان دارید

کلا خانواده اونا و فامیلاشون پرحرفن و خونگرم  و از آدمایی ک ساکت باشن خوششون نمیاد کسی ساکت ب ...

دقیقا مثل من همسرم و خونوادشون میخواستن من پر جنب و جوش و پر حرف باشم خیلیم اذیتم میکردن ک چرا اینجوری نیستی تا کم کم منم پرحرف شدم و باهاشون گرم گرفتم دیدم اینجوری احترامم کم شده و از حرفام سواستفاده میکنن بخاطر همون باز مثل قبل شدم و الان راحترم و همسرمم چیزی نمیگه دیگه

خب شما بی جا کن چرا بقیه رو‌جمع میبندی ...خودت غلط کن و کار با بقیه نداشته باش ..امیدوارم بهتر شدن ا ...

همین که شعور اینو دارم چجوری با بقیه صحبت کنم کافیه

اینا حرفهای دکتر انوشه هست عقل کل😐😂متاسفم واست که فک میکنی عقل و شعور به سن هست همین که تو با این سنت اینجوری پرفکتی عالیههه😂💜

بعضیا سن آب رود رو دارن ولی عقلشون و حرف زدنشون مثه بچه ۷ سالس

من روی یکی دیگه ریپ زدم،،،به تو چه که دخالت میکنی و ریپ میکنی جونم😐                                                                     در ضمن،اگه با نظرم مخالفی به هیچ عنوان ریپ نزن🔪
تو اندازه سنت واسه همسن سالهای خودت درس بده

تفکراتت واسع زمان پدربزرگ بابامه 

افکارت خاک خوردس عزیزم

من روی یکی دیگه ریپ زدم،،،به تو چه که دخالت میکنی و ریپ میکنی جونم😐                                                                     در ضمن،اگه با نظرم مخالفی به هیچ عنوان ریپ نزن🔪

عزیزم منم مثل شما کم حرف بودم. اوایل ازدواج توی مهمونیا بیشتر با بچه ها بازی می کردم و زیاد توی جمع بزرگترهای فامیل همسرم صحبت نمی کردم. همسرم هم همینو ازم خواست که بیشتر صحبت کنم. من ازش ناراحت نشدم چون می دونستم عدم صحبت در جمع بخاطر اعتماد بنفس پایینه و بدم نمی اومد بهتر بشم. الان خیلی بهتر شدم پرحرف نشدم ولی گوشه گیر هم نیستم. یه بهانه ای پیدا می کنم با کسی صحبت کنم. شما هم گارد نگیر به این حرف همسرت. خوبی زن و شوهر بودن اول اینه که مثل یه دوست ایرادهای همدیگر و از بین ببرید. 

آرامش سهم قلبی است که در تصرف خداست.
دقیقا مثل من همسرم و خونوادشون میخواستن من پر جنب و جوش و پر حرف باشم خیلیم اذیتم میکردن ک چرا اینجو ...

این حرف شما رو باید طلا گرفت. هر چقد ددر سکوت کنی کمه

(من اگر نیکم وگر بد، تو برو خود را باش) 
2706