2726
عنوان

شوهرم بهم میگه...

| مشاهده متن کامل بحث + 50038 بازدید | 523 پست

جای این حرفا که میگبد خودت باش وبه شوهرت چه مربوطه و لازم نیس بهش گوش بدی راهنماییش کنید که بتونه خونگرم باشه قطعا اینطوری هر جمعی به خودشم خوش میگذره/: عزیزم سعی کن هیجانی تر باشی مثلا هرچی میگن اگه ناراحت کنندس ناراحتیتو نشون بده اگه خوشحال کنندست با استقبال و هیجان بخند و همراهی کن بقیه رو توی صحبتاشون نیاز نیس شروع کننده باشی. مثلا میگن امروز هوا سرد شده بگو آره اتفاقا منم دوتا بخاری روشن کردم با اینحال بازم سرد بود(یه مثال بود) یا میگن فلانی رفته مسافرت با هیجان بگو عه؟ایشالا بهشون خوش بگذره ماشالا فلانی خیلی اهل سفره منم دلم لک زده برای یه سفر وقت نمیشه بریم.... اینطوری هی حرف میاد

مرسی اما لطفا لایک نکنید

خب عزیزم مگه قبل ازدواج ندیده بود شما ساکتی؟

ولی بخاطر شوهرتم شده یخورده تغییر کن چ اشکال داره

چون اجتماعی بودن چیز بدی نیست

سعی کن خوشرو باشی و صمیمی تر البته زیادم صمیمی نشو با کسی

سخت بود ولی تونستم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدر مث منی

من خودم دلم میخاد اینجور باشیم ولی نمیتونم

نمیدونم اعتمادبه نفسم پایینه یا چی..🙁

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  

فکر میکنم شوهرت گلگی شنیده که اینطور گفته و احتمالا حساسیت ایجاد شده برای خودش و خونواده ش وگرنه این حرف رو نمیزد شما میتونی با لبخند و سرتکون دادن و اینا اون حس بد رو از بین ببری یا مثلا تعارف کمک کردن و بعدم خب بهالاخر ه ادم که صم بکم نیست دوتا حرفم اون وسط میزنی جمع میشه...ولی به شوهرت بگو هی همه زوم کنن رو آدم معذب میشه بذار خودم باشم که از رفت و آمد لذت ببرم نه بیام برای فیلم بازی کردن..

2728

منم اینجوریم بخصوص با خانواده شوهرم،،اصلا حوصله اخلاقشون ندارم یک کلمه هم حرف نمیزنم،ولی با کسایی که از رفتارشون خوشم میاد خیلیم گرم میگیرم،،آدم که نباید با همه گرم بگیره هر کسی لیاقت صمیمی بودن نداره،،به شوهرت بگو من همینم تو باید من همینجوری بخوای نه اینکه سعی کنی تغییرم بدی مگر اینکه خودم بخوام تغییر کنم

شما همینطوری بمون ،فقط تو خودت نرو  ،یا جمع همراه باش مثلا چیز خنده داری بود بخند وحرفی میزدن گوش کن،ازونایی نباش که ارومی رو بهونه میکنن میرن تو خودشون،یواش یواش جا باز میکنی تو دلا،دیدم که میگم

منم اینطوریم اتفاقا دیشب نامزدم سر این باهام بحث کرد گفت دیگه دوست ندارم باهات برم سر خونه یا بیرون ...

تو نامزدی اینجوریه من فوق العاده کم حرف بودم ادما بعد ازدواج کلی عوض میشن

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

شوهرم منم هشت سال در این مورد باهم بحث میکرد دیگه صبرم تموم شد داد زدم سرش که من همینم میخوای بخواه نمیخوای نخواه راه باز جاده دراز برو یدونه اونی که میخوایو بگیر منم میرم برام مهم نیست دیگه از اون موقع حرفی نزده مارا باید بخاطر خودمون بخوان هرچی که هستیم قرارنیست اخلاق ورفتار زاتی مونو بخاطر یه عده که عقلشون به چشم شونه عوض کنیم مگه اونا بخاطر ما کنار میاین تا ماهم کنار بیایم

هرگز ازدواج نکنید. اگر کردید بچه دار نشید .واگه بچه دار شدید جدا نشید.بچه ها گناهی ندارند ما اونارو به دنیا میاریم پس کاری نکنید ارزو کنند که ای کاش هیچوقت به دنیا نمیومدن.

عزیزم اول اینکه هیچکس نمیتونه بقیرو تغییر بده و حتی اجازه دخالت ت اخلاق و رفتارشو نداره😉

دومم اگر خدتم دوست داری تغییر کنی سعی کن اروم اروم تغیر کنی😅

مثلا میری اونجا از خانومای فامیل بپرس شما فلان غذارو چجوری درست میکنین ما اینطوری درست میکنیم

بعدا کم کم درست میشی✨⁦♥️⁩

ࡅ߳ߊ‌ ߊ‌ࡅ߲ܥ ܦ߳ܠܝ߲ܩܢ ߊ‌ܦ߳ߊ‌ܩܝ߳ܭ݇ߊ‌ࡇ ࡅ߳ࡐ ࡄࡅߺߺ߳ߺࡉ!⁦♥️⁩✨

به نظر من خودتو تغییر نده.منم اینجوریم هیچ حرفی تو ذهنم نمیاد و کلا نمیتونم سر حرف باز کنم ولی وقتی کسی باهات حرف زد و سوالی ازت پرسید با مهربونی جواب بده و سعی کن اون‌موقع هرچی فکر میکنی خوبه بگی و سانسور نکنی اینطوری هم متین به نظر میای هم خوش برخورد منم دارم تلاش می کنم اینطوری باشم

کلا خانواده اونا و فامیلاشون پرحرفن و خونگرم  و از آدمایی ک ساکت باشن خوششون نمیاد کسی ساکت ب ...

مگه ندیده با شما ازدواج کرد؟بعضا یه سریا ذاتا کم حرفن.

بهش بگو تو اون جمع پرحرف یکی باید باشه که به حرفا گوش بده دیگه؟وقته همه زبونن یکی که گوش باشه لازمه اصننن

زمونه تا تهش بزن،من می رقصم
اکثر کسایی ک ادم ساکت و ارومین حرفی برای گفتن ندارن احتمالا ن سواد ن مهارت ن کار چیزی برای بحث نیست ...

من زیاد امای پر حرف و وراجی دیدم ک ن سواد ن مهارت  ن تحصیلی دارن ولی ی ثانیه هم دهنشون بسته نمیشه ،پس حرفت اصلا ی کلام هم درست نبود ،اونا ک تو جمع حرف میزنن غیر از غیبت و حرف الکی حرف خاص دیگ ایی نمیزنن والا این حرفا سواد نمیخواد،در ضمن من خودم تحصیل کرده وهنرمندم  غیر از رشته تحصیلی خودم تو چندین کار دیگ هم مهارت دارم ورتبه کسب کردم ،اما اصلا از ادمای پر حرف خودشم نمیاد وگاهی خیلی رو مخم میره صداشونو بشنوم تو جمع هم اصلا حرف نمیزنم تا ک ازم سوالی پرسیده بشه و لازم بشه صحبت کنم 

2706