2737
2734
عنوان

شوهرم بهم میگه...

| مشاهده متن کامل بحث + 50047 بازدید | 523 پست

خودت باش

در پی چشمت شهربه شهر خانه به خانه،،،شدم روانه🚶گل عشقم راچیدی دانه به دانه...چه عاشقانه🌹🌹.       آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش امدی رویای من😍😍   این تو این جان من...شوق چشمان من،،عاشق ها میکشی زیبای من🌞🌞     مثل تو دنیا ندیده .... فصل عشق ما رسیده..رونمایان کردی ویک شهر دستش را بریده...💖💖.       کفرم ودینم توهستی...هرچه میبینم توهستی ...بیستون ها می کَنم من ،چونکه شیرینم توهستیییی😘😘😘 در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه شدم روانه........

بهش بگو وقتی بخوام ادا در بیارم چون خودم نیستم حالت قشنگی نداره یکی با شیطنش تو دلا جا باز میکنه یکی با متانتش چرا باید خودتو اونجور که نیستی نشون بدی نکن تو شخصیت داری شوهر کردی تغییر شخصیت که ندادی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا مگه اجباری میشه آدم خونگرم شه

من خودمم سرم تو لاک خودمه همیشه😐

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2731

اصلا نقش بازی نکن چون به دل هیچکدوم نمیشینه خودت باش وهرت هم اشتباه میکنه ازت میخواد نقش بازی کنی 

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐

من خودم خیلی زود گرم میگیرم با همه زود دوس میشم اما عشقم برعکس منه

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 

ادم که نمی تونه ذات خودش رو عوض کنه . به این می گن تظاهر . همسرتون که اخلاق شما رو می دونسته نباید بخواد که شما رو اونجوری که می خواد کنه . باید شما رو همونجور که هستین قبول کنن

2738

بگو چشم انجام نده😄😁😀😀😀😀

ببین خدا چندتا دوست داره:)                               دیگران را ببخش حتی وقتی متاسف نیستند!                بگذار حق با آنان باشد                                              اگر این چیزیست که به آن نیازمندند                            خودت را به کوته فکری آنان گره نزن،                                        این سلامت روانت را از تو می گیرد...
2706