1920
1924
عنوان

شوهرم بهم میگه...

| مشاهده متن کامل بحث + 48616 بازدید | 523 پست
منم خیلی دوس دارم خونگرم باشم ولی وقتی کسی پیشمه انگار مغزم خالی خالی میشه هیچی ندلرم بگم

چرا منم اینجوریم انگار مغزمو شیفت دلیت میکنن اصن چیزی یهدم نمیاد ک بگم .خیلی بده کاش راهی داشت..

اگه قصد خرید سیسمونی دارید حتما به نی نی تگ سر بزنید ❤🌹

1922
بستگی ب شخصش داره ک  کی باشه مثلا با خواهر شوهرام از بچه شروع میشع وچی پختیم و چی بپزیمو همسایه ...

کم کم دخالتشا شروع میشه من اصلا زیاده گویی نمیکنم ..در حد احوال پرسی و حرفای روزانه 

با اجازه استادان جون

سلام            سلام

خبر دارم براتون باقلوا

اگه دوس داری  زبان انگلیسی یاد بگیری و وقتشو نداری یا هزینش برات زیاده

مشکلی نیس همین الان به کلاس زبان آنلاینی که بهت میگم بپیوند

هزینه فوق العاده کم یادگیری ۱۰۰درصد فقط با روزی یکساعت اگه دوس داشتی پی وی پیام بده

من زیاد امای پر حرف و وراجی دیدم ک ن سواد ن مهارت  ن تحصیلی دارن ولی ی ثانیه هم دهنشون بسته نمی ...

وایییی جاری من وراججج حرف مفت زننن  من اروم کرم حرف ولی متاسفانه از نظر بقیه هر کس با صدای بلند حرف میزنه و چرت و پرت میگه بهش میگن اجتماعی و سرزبون دهر .منم خیلی اذیت میشم با اون خیای مقایسه میشم

خودت باش آدم از یه تایمی به بعد از تظاهر خسته میشه

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
1911
ن اصلا من ۸ ساله ازدواج کردم عیچ دخالتی ن میکنیم ن میکنن

خب حتما اعتدال رعایت کردی .باید جوری صحبت کنیم ک شأن ما نیاد پایین شوخی های بی جا حرفای نسنجیده باعث کم شدن اعتبار آدم میشه

ببین من با پسر داییم عاشق هم بودیمو ازدواج‌کردیم الان  قبلش بااین طرف فامیلای مادری چون رابطمو ...

یعنی ب خدا فکر کردم خودم این و نوشتم منم با پسرداییم ازدوتج کردم اوایل حتی تا بسال. ب حدی ساکت بودم ک ولی الان بعضی وقتا شوهرم میگه روزای اول چ خوب بود ساکت بودی الان مخم و میخوری😂😂😂😂😂😂

ببخشیدااا ولی هممون بیجا میکنیم خودمون باشیم و عوض نشیم😊همه ی ما باید روز به روز سعی کنیم اخلاقامونو بهتر کنیم نه اینکه بگیم من همینم که هستم ما غلط میکنیم بگیم همینیم که هستیم مخصوصااا توی زندگی مشترک💜

1904
وایییی جاری من وراججج حرف مفت زننن  من اروم کرم حرف ولی متاسفانه از نظر بقیه هر کس با صدای بلند ...

عزیزم بیخیال باش ،اصلا مهم نیست هر انسانی شخصیت خاص خودشو داره ،من تو هر جمعی پر حرفی نمیکنم بخصوص خانواده شوهرم ساکت ساکتم ادمای خیلی خوبین ولی تو جمع دوستان بیستر جنب وجوش دارم اونم باز پر حرف نیستم ،یادمه من ب استادم این جریانو گفتم و اونم گفت من تو رو دوست دارم خانم فلانی و ب دلم میشینی میدونی چرا؟چون همرنگ بقیه نیستی خودتی ی دختر اروم ومهربون وبااستعداد همبن تورو برا من خاصتر از بقیه کرده دنبال تغییر خودت نباش ،از نظر من حرفش خیلی درست بود صددرصد شماهم ی چی پررنگتر از صحبت کردن دارید تو زندگیتون حالا پر حرف بودن چ طودی میرسونه باادم هیچ،غیر از دردسر ک ی چی از دهنت میپره وهر جا برن میگن فلانی اینجور گفته اونجور گفته هزار تا ننگ دیگ 

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم بخدا اومدم همینو بگم.چقدر درک کردم شوهرشو.شوهر منم جز سلام خداحافظ چیزی نمیگه.بابا زشته به خدا.ب ...

مامانم دیگه میشناسه اخلاقشو میگه کاریش نداشته باش اخلاقش ولی همش بهش میگم کم حرفی هم حدی داره از حدش که بگذره میشه بی ادبی

ﯾﻪ همکلاسی داشتیم اﺳﻤﺶ ﺑﺎﻗﺮ ﺑﺎﻗﺮی ﺑﻮد استاد همیشه اول ﻓﺎمیلو می گفت ﺑﻌﺪ اسمو.وﻗﺘﯽ اوﻟﯿﻦ بار ﺻﺪاش ﮐﺮد ﮔﻔﺖ ﺑﺎﻗﺮی ﺑﺎﻗﺮ ﺑﯿﺎد!!! با ﺣﺮﮐﺖ زﯾﮕﺰاﮐﯽ رفت ﭘﺎی ﺗﺨﺘﻪ!! استاد گفت:چته؟ﭘﺴر :ﺧﻮدﺗﻮن ﮔﻔﺘﯿﻦ ﺑﺎﻗﺮی ﺑﺎ.. ﻗﺮ ﺑﯿﺎد!! ﻫﯿﭽﯽ دﯾﮕﻪ! ﮐﻞ ﮐﻼس ﻣﻨﻔﺠﺮ ﺷﺪ! 😂😂😂😂این تنها جوکی بود که خیلی باهاش خندیدم گفتم شمام در جریان باشین😐😂

به نظر من هیچی نگین و هیچ توضیحی هم به شوهرتون ندین که من از اول اینطوری بودم و متانت بهتره و اینا

به رفتار خودتون ادامه بدین ، هر طوری که هستین، بدون اینکه سعی کنین تغییر کنین یا لجبازی کنین که تغییر نکنین!

اگه خانواده شون گرم و مهربون باشن، یواش یواش شما هم صمیمی تر میشین احتمالا و پر حرف تر

اگه هم نشدین مشکلی نیست که! شما اینطوری هستین.ساکت و کم حرفین.اگه زورکی تغییر کنین شاید یه مدت کوتاه خوب باشه ولی در دراز مدت هم خودتون ناراضی میشین و هم شوهرتون

1918