2733
2734
عنوان

گل بهار به گوش کبری هم رسید😂😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 3127 بازدید | 139 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه بگی

من ریحانه ام            اسم داستانش بود

طب سنتی افلاطون درمان انواع بیماریها با داروهای گیاهی طبی  با بیش از سی سال تجربه ارسال دارو به همه نقاط ایران و خاورمیانه رزرو نوبت 09179170344
همون خانمی که ترکیه هستن میخوان شکایت کنن؟ وای از بس رفتن و کامنت گذاشتن از اینجا امیدوارم اون خان ...

بله زیر. یکی از کامنتا  نوشته به اون خانم ایرانی بگید ازشون شکایت میکنم هرچند ایران تابع قانون کپی رایت نیست دست ایشونم به جایی بند نیست 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2731
بله زیر. یکی از کامنتا  نوشته به اون خانم ایرانی بگید ازشون شکایت میکنم هرچند ایران تابع قانون ...

امیدوارم پیگیری صورت نگیره و تموم بشه همه چی

من گمان میکنم که همیشه ذره ای دیوانگی برای خلق سرنوشتت لازم است #مارگارت_ یورسنار                              تو فکر می‌کنی که درد هیچوقت تموم نمیشه ولی میشه ولی اولش باید اجازه بدی درد وارد بشه نمیتونی باهاش بجنگی ازت قوی تره باید توش غرق بشی اما سرآخر یاد میگیری توش شنا کنی و با هر نفسی که باهاش میجنگی قوی تر میشی و بهت قول میدم بالاخره شکستش میدی.                               🎶🎤🏃🏻‍♀️ 
تاپیکش هس یا ترکید

ترکید

دانشجو حقوق ⚖️🎓 عهد کردم که دگر می نخورم در همه عمر به جز از امشب و فرداشب و شب های دگر...🍻💙  ملکه واقعی اون دختریع که خودش تلاش میکنه به ثروت و آرزوهاش برسه، نه اون دختری که انقدر صبر میکنه تا یه پسر پولدار اونو به آرزوهاش برسونه😇 من قهرمان زندگیم رو توی آینه میبینم😎
2738
حامد همونی نبود که تو خواب ایست قلبی کرد ؟

نع حامد عکسشو گذاشت جوون و بور بودا🤔

دانشجو حقوق ⚖️🎓 عهد کردم که دگر می نخورم در همه عمر به جز از امشب و فرداشب و شب های دگر...🍻💙  ملکه واقعی اون دختریع که خودش تلاش میکنه به ثروت و آرزوهاش برسه، نه اون دختری که انقدر صبر میکنه تا یه پسر پولدار اونو به آرزوهاش برسونه😇 من قهرمان زندگیم رو توی آینه میبینم😎
عجب بابا واکنش کبری چی بوده اون وقت؟ خطاب به نینی سایتیا بیانیه نداده؟    

کبرا کیه

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

من که به نوبه خودم به ایرانی بودنم افتخارمیکنم

واین افتخارملی وبه تمام جوانان ونوجوانان کشورم

تبریک میگم😁

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

یکی ادرس پیجش رو میده کنجکاو شدم 😁😊😍💚

همسرم ، سید هستی طلبه هستی مداح هستی حافظ و قاری قران که هستی آشپز هیئت هستی ...چرا فرشته نشدی شما آقا ؟!  دهه هشتادی متاهل متولد یک فروردین ۱۳۸۰    به دریایی گرفتارم  که موجش عالمی دارد          داشتیم میخوریم میپوشیم 😊🛍نداشتیم فقط میخوریم😅 دیگه خیلی نداشتیم اونایی که داشتیم رو میفروشیم میخوریم 😂 قهر نکن که بهت نمیادش !!! فرشته ای آخه    در حال رژیمم خودم سرگروهم چند نفر رو هم به رژیم تشویق کردم من میرسم به ۵۵ کیلو به زودی ...
یه خانوم گل میگه داستان چی بود؟ مردم از فضولی

اومد 100صفه دایتات عاشقی گزاشت گف شوهرم مرده اینم عکسامه

بعد ماها فاتحه پشت فاتحه اشک و اه

اخر فهمیدیم

اصن چنین شخصی نیست

اون عکساییم که گزاشنه یه ویلاگر ترکیه ایه

خدایا ازانتظاردق کردم😢میشه منم برسم به خواستم؟!میشه دعاکنید برام به خواستم برسم؟
بله زیر. یکی از کامنتا  نوشته به اون خانم ایرانی بگید ازشون شکایت میکنم هرچند ایران تابع قانون ...

میشه ادرس پیجش رو بدی لطفا😊💚

همسرم ، سید هستی طلبه هستی مداح هستی حافظ و قاری قران که هستی آشپز هیئت هستی ...چرا فرشته نشدی شما آقا ؟!  دهه هشتادی متاهل متولد یک فروردین ۱۳۸۰    به دریایی گرفتارم  که موجش عالمی دارد          داشتیم میخوریم میپوشیم 😊🛍نداشتیم فقط میخوریم😅 دیگه خیلی نداشتیم اونایی که داشتیم رو میفروشیم میخوریم 😂 قهر نکن که بهت نمیادش !!! فرشته ای آخه    در حال رژیمم خودم سرگروهم چند نفر رو هم به رژیم تشویق کردم من میرسم به ۵۵ کیلو به زودی ...
2706