2733
2734

ک بری اقدام یا بدونی بارداری؟

ممنون میشم برای مامان شدنم یه صلوات بفرستید دوست مهربونم❤     سلام دردانه ی قلب مادر ، عزیز مادری که هنوز مادر نیست. کوچک دوست داشتنی ام ،هرروز و هرشب چشم انتظار آمدنت هستم .من هیچگاه از این انتظار خسته نخواهم شد و با تمام وجود بی تاب لحظه ای هستم که در وجودم جوانه خواهی زد . دلبندِ شیرینم ، تو بی تاب من نیستی؟ برای آغوش مادرت بی قراری نخواهی کرد؟ بیا و مرا از این انتظار نجات بده . حال که هنوز نزد خدایی ،از او بخواه تورا به آغوش من برساند . به او بگو مادرم دلواپس دیر به آغوشش رسیدنم است...ای تمام هستیِ من ... اکنون حتی نمی دانم با کفش های صورتی می آیی یا آبی ، اما بی نهایت دوستت دارم 

زوده عزیزم صبر داشته باش تا دوره ات تازه روز ۱۴الی۱۵ تخمک ازاد میشه سیکل۲۸

خدایا خودت مراقب همه کوچولو ها باش برای سلامتی و تعجیل در ظهور اقا صاحب الزمانذو سلامتی همه تودلیا صلوات الهم صل علی محمد و ال محمد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زوده عزیزم صبر داشته باش تا دوره ات تازه روز ۱۴الی۱۵ تخمک ازاد میشه سیکل۲۸

اگرم منظورت واسه اقدامه انجام بده خدا بخواد ممکنه حتمااا

خدایا خودت مراقب همه کوچولو ها باش برای سلامتی و تعجیل در ظهور اقا صاحب الزمانذو سلامتی همه تودلیا صلوات الهم صل علی محمد و ال محمد 
2728

چهار ماهه اقدامم...پریودم بهم ریخته.از بیست و سه روز تا سی و دو روز متغیره..البته دوره های کوتاهم بخاطر دوفاستون بوده.بیست و هفتم دوره بی بی زدم منفی شد.امروز سی ام بود و هنوز پری نیومده.تنهام.دلم گرفته.گیج شدم.سه دوره س لتروزول و استروژن میخورم.چیکار کنم

نه میخام بدونم باردارم یا نه

خیلی زوده عزیزم برای سیکل۲۸ حداقل تا ۲۶ صبر کن

2738
چهار ماهه اقدامم...پریودم بهم ریخته.از بیست و سه روز تا سی و دو روز متغیره..البته دوره های کوتاهم بخ ...

به سلامتی انشاالله که جواب بگیری تحت نظر مصرف کردی دیگه ؟  ارامش داشته باشی زودتر نتیجه داری بخواهی بهش زیاد گیر بدی مطمئنن دیرتر میرسی بهش درمانت با دکتر خوب ادامه بده انشاالله خیره 

یعنی چی

یعنی روز۲۶ام خواستی بی بی بذار که مشخص کنه بارداریت و الانم اگر انشاالله باشی روز ۱۴یا ۱۵ هم که ازاد بشه تخمک دو الی سه روز میکشه که رشد اولیه سلولی کنه و بعد وارد رحم میشه تازه و لانه گزینی که تو این سیکل۲۸ طبق امار هنوز به مرحله لانه گزینی نمیرسه روز۱۸ معمولا

درد لانه گزینی چ جوریه

والا تجربه ندارم ولی درد نداره ترشح‌معمولا میگن هست و لک بینی قبل از موعد گاهی هم بعضیا میکن زیر دلشون نزدیک‌موعدشون تیرمیکشه

به سلامتی انشاالله که جواب بگیری تحت نظر مصرف کردی دیگه ؟  ارامش داشته باشی زودتر نتیجه دا ...

بله عزیزم تحت درمانم.اما آخه هنوز پریود نشدم.یعنی بی بی زود زدم؟اصلا منی که نامنظمه پریم کی باید بزنم؟

والا تجربه ندارم ولی درد نداره ترشح‌معمولا میگن هست و لک بینی قبل از موعد گاهی هم بعضیا میکن زیر دلش ...

من بارداری قبلیم

هیچ ترشحی نداشتم

لکه بینی هم نداشتم

تهوع و تکرر ادرار هم نداشتم

بله عزیزم تحت درمانم.اما آخه هنوز پریود نشدم.یعنی بی بی زود زدم؟اصلا منی که نامنظمه پریم کی باید بزن ...

به نظرم تا روزی که بیشترین سیکل و داشتی  صبر کن بعد نشدی تست بزن انشاالله که هستی خانمی خدانخواست نبودی برو‌دکتر دارو بده پروژسترون معمولا میدن تا باز بشی 

2706