2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
https://chat.whatsapp.com/FFOyFZeisGi5pnveSFYcWH دیگ نیاز نیست هزینه های سنگین کلاس زبان ...

شمام بس کن دیگه تبلیغات رو

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

دلسرد ک‌نه. ولی سر اینکه واسه رابطه همیشه من باید پیشقدم شم دلم گرفته. دیشب بهش گفتم دیگه شش ماهم بکشه من نمیگم   ههههییییی الانم ک باردارم خبر مرگم انقد میل جنسیم بیشتر شده ک حد ندارن اااااه

میشه برای سلامتی دخترکام ی صلوات بفرستی؟ ی کیانا خانم ۳ ساله دارم یه مرسانا خانم ک هنوز تو شیمک مامانیشه.مامان دورتون بگرده خواهرای قشنگم  رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین.خدایا ب بزرگیت قسمت میدم قسمت همه منتظرای نینی بکن این حس زیبارو.ربنااغفرلی و لوالدی و للمومنین یوم یقوم الحساب

من الان یک ماه بیشتره حسی بهش ندارم اصلاااا 

کلا صب تا ظهر توخونه خوشحالم اما ب محض اینکه میاد تو خونه میبینمش ناخوداگاه حالم گرفته میشه

دیگ میل ج نسی هم بهش ندارم  و حتی دوستداشتن

ی جوراای پشیمونم از ازدواج

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔
من الان یک ماه بیشتره حسی بهش ندارم اصلاااا  کلا صب تا ظهر توخونه خوشحالم اما ب محض اینکه میاد ...

چرا خب مگه اتفاقی افتاده الکی ک نمیشه

میشه برای سلامتی دخترکام ی صلوات بفرستی؟ ی کیانا خانم ۳ ساله دارم یه مرسانا خانم ک هنوز تو شیمک مامانیشه.مامان دورتون بگرده خواهرای قشنگم  رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین.خدایا ب بزرگیت قسمت میدم قسمت همه منتظرای نینی بکن این حس زیبارو.ربنااغفرلی و لوالدی و للمومنین یوم یقوم الحساب

سرد نشدم ولی دارم سرد میشم ۲سال و ۳ماهه عروسی کردم شوهرم تو جمع خییییلی ساکته انگار زورش داره با ادم حرف بزنه من شیطونم اون اروم من اجتماعیم اون منزوی برعکس همیم ولی دیگ چ میشه کرد تحمل میکنم دلم پره قشنگ😢

هَنوزَم زِمِستون بِ یادِت بَهاره...🥺🍃
دلسرد ک‌نه. ولی سر اینکه واسه رابطه همیشه من باید پیشقدم شم دلم گرفته. دیشب بهش گفتم دیگه شش ماهم بک ...

اره منم اینقدهههه میخواستم باورت میشه مجبور میشدم هی خود ... کنم تا حدی اذیت میشدم ک نگو 

حتی ی بارم باهام س کس نکرد 

کلا من از اخلاقش بدم اومده وقتیم دخارم ب دنیا اومد کلا میلم خابید

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔
دلسرد ک‌نه. ولی سر اینکه واسه رابطه همیشه من باید پیشقدم شم دلم گرفته. دیشب بهش گفتم دیگه شش ماهم بک ...

برعکس من،اینقد هر روز میخاد ازم حالم از رابطه بهم میخوره میاد سمتم میترسم😢

هَنوزَم زِمِستون بِ یادِت بَهاره...🥺🍃

من نمیدونم کیا دلسرد شدن 

ولی سعی کنید زندگی رو عوض کنید شاید مشکل اصلی شمایید

میگن ی خانومی میره پیش ی جادوگر میگه ی قرصی بده میخام شوهرمو بکشم، جادوگر میگه اگه یهو بمیره میفهمن کاره توعه، ی دارو بهت میدم هرشب بهش بده ب مرور زمان میشکتش تو این مدتم حسابی بهش محبت کن تا بعدش بهت شک نکنن. بعده ی مدت زنه برمیگرده گریه میکنه میگه با شوهرم خوب بودم، اونم باهام خوب شد، محبت بیش از حد کردم اونم شد همون مرد ایده الم، حالا چیکار کنم نمیره. جادوگر میگه اون ی داروی عادی بود ک باعث مرگ نمیشد☺️ فقط خاستم خودت پی ببری☺️❤️

ی فرصته عالی برای کسب و کار خانگی😃👈آموزش شمع سازی حرفه ایی🍺( امشب اف خورده حسابی😃) آموزش بافتنی جامع🧶، شمع سازی💞، عروسکای کچه دوزی شده🧸، مکرومه بافی🎽، زیورآلات رزینی💍، مینا کاری روی سفال🎨، گلدوزی فانتزی🧵. یِ اِکیپِ هُنَرستآنی💪. هزینه هر کلاس بینِ 120 تا 150 متغیر هست، اگر در یک روز دونفر تو یک کلاس اسم بنویسن، نفری 30هزار تخفیف، و اگر در یک روز 3نفر و بیشتر در یک کلاس اسم بنویسن نفری 40هزار تخفیف میدم بهشون 💪😍
2706