2737
2734

بچه ها من اومدم خونه بابتم یعنی باشوهرم بعد خودش گفت بمکن بعد دیشب گفتم بیادلنبالم اینا نیومد منم کلی پرتو پرت اس مس کردمو گفت اگ انقد دردو بلا میکشی تو زندگی بامن دست بجنوبون منم  گفتم اگ بچه نداشتم از توی بی لیاقت بی ابروی قدرنشناس حتما دست میجونبوندم فکر نکنم بخاطر تو واستادم چون همچین تحفه و مالیم نیستی فقط بخاطر بچمه فهمیدی،دیگ اونم ج نداد میدونم کار داشته و راهش دور بوده اما ازین خیلی ناراحت بودم ک گفت برای اینکه رابطه داشته باشیم باید بهم پول بدی من الان پول لازمم چک دارمو اینا

بعد الان بچمم پوشک نداره برم خونم یا نه؟برم اگ گفت چرا میگم گفتم ک بخاطر بچم اومدم پوشک نداره

خونه خودمون ۶ تاپوشک زاپاس داره 

کلا الان اوضاعمون قاراشمیشه از دست خانوادش

یکم بهم قوت قلب بدین پاشم برم

🌹💐تیکر تولد گل دخترمه💐🌹خدایا به همه خونه بزرگو خوشگل بده به منم همینطور😏😥زندگی گردن با مادرشوهر خر است😣زندگی بدون دخترم قطعا خرتر است🤗زندگی بدون خوردن ته دیگ زعفرونی خرتراز خر است😉زندگی بدون مادر خراستو خراست و خر😄خدایا مادرو پدرمو درپناه خودت حفظ کن😍آمینحس ششم جواب نمیدم همه چیز دست خداست جای بنده های خدا،به خودش توکل کنین

https://chat.whatsapp.com/FFOyFZeisGi5pnveSFYcWH

دیگ نیاز نیست هزینه های سنگین کلاس زبان بدید😉

کلاس زبان انگلیسی مجازی

اشتراک ماهیانه فقط 20 هزار تومان😎

تدریس مکالمه و گرامر از مبتدی تا حرفه ای😊

پرسش سئوالات از دبیر هم کاملا رایگان و 24 ساعته هست😊

هر روز 20 کلمه و یک گرامر قرار داده و ازتون پرسیده میشه در ساعت خاصی😊

فرصت و از دست ندید😎

ی چیزی میشه دیگ... غصه هات و بس کن:) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

یعنی چی اگ بخای رابطه داشته باشیم باید بهم پول بدی؟؟؟؟! 

خدایا دلم میخاد ببرمت بستنی فروشی دو تا آب هویج بستنی بخرم یکی به افتخار تو یکی به افتخار خودم اما نمیشه دوتا میخرم میخورم  به افتخار خودم خودت    

چقدر گنگ نوشتی 😶

قاراشمیش  🙄🙄

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
2706