2726
عنوان

دعوای.... شدید امشب ما حالم بده داغونم

| مشاهده متن کامل بحث + 2575 بازدید | 101 پست

همه اينا هيچي اصلا..نميشه ادم لال بشه ولي اگر كسي شرايط جدايي نداره نبايد زيادم تو روي طرفش در بياد هرچي احتراما بيشتر برداشته بشه زندگي براي خوده زن سخت ترو عذاب اور ترميشه

كاش بتونيم نديد و نشنيد بگيريم ي وقتايي

بچه بودم از هیولاها میترسیدم بزرگ شدم فهمیدم آدما ترسناک ترن😔🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی ناراحت شدم عزیزم

انشأالله خدا مشکلتو حل کنه

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
منم مثل شمام شوهرم یه روزش بدون فحاشی و کتک زدن منو بچه ام شب نمیشه پدرومادرندارم کارمم ازدست دادم و ...

دوسش هم داری؟

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
2728

منم بعضی وقتا غذام خوب نمیشه مثلا شفته میشه شوهرم میگه چرا شفته شده میگم همینیه ک هست میخوری بخور نمیخوری پاشو واسه خودت غذا بذار

کلفت نیستم ک

اونم با لذت غذاشو میخوره آخرشم تشکر میکنه😅😅😅😅

تیکر تولد یکسالگی شاه پسرم تاج سرم😍😍😘😘
نه دیگه ازش متنفرم نیستم فقط بی تفاوت کنارش موندم چون راهی ندارم ولی اون به شدت به ما وابسته اس

برات از ته دل یه دلخوشی و دلگرمی از خدا میخوام اونم به حق اولین شهید اسلام و خون پاک شهدای مدافع حرم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
برات از ته دل یه دلخوشی و دلگرمی از خدا میخوام اونم به حق اولین شهید اسلام و خون پاک شهدای مدافع حرم ...

ازت ممنونم واقعا به دعا احتیاج دارم  امیدوارم دلت همیشه شاد باشه عزیزم

بدترین حالت اینه که ازچشمت بیفته ولی ازدلت نه قشنگ سرویس میشی