2733
2734

ما همیشه جمعه ها میریم خونه مادرشوهرم برای ناهار ولی امروز صبح مامانم زنگ زد گفت زنداداشم هممونو واسه ناهار دعوت کرده و گفته میخوام جوجه ی حلزونی درست کنم بیاین.

منم گفتم باشه پس ماهم میایم خلاصه نزدیکا ظهر رفتیم.زنداداشم ک در و باز کرد دیدم چشماش پف کرده و قرمز شده یه لحظه با خودم گفتم شاید گریه کرده! ولی باز گفتم نبابا شاید چون زود از خواب پاشده اینطوریه..خلاصه دیگ ظهر شد و سفره و ناهارو کشید تو اشپز خونه منو مامانمو ابجیام هی شوخی میکردیم میخندیدیم ولی اون اصلا هیچی نمیگفت ابجیم خاست ظرف سالادو دربیاره...ظرف هم ته کابینت بود ابجیمم مجبور همه ظرفارو بکشه بیرون تا اون ظرفو دربیاره ک یهو زنداداشم داد زد نهههه اونو واسه چی درمیاری ای باباااااا...بعد یه لحظه ابجیم بیچاره همینطور موند ولی برای اینکه ناراحتی پیش نیاد ب شوخی گفت...خب بابااا بیا خودت دربیار و بعدم الکی خندید..بعد هممون اومدی سر سفره خاستیم شروع کنیم زنداداشم تو اشپزخونه بود میخاست ته دیگو بیاره داداشم پرسید ک ملیحه کو؟منم گفتم تو اشپزخونس داره ته دیگ میکَنه الان میاد. بعدداداشم گفت اون نمیتونه تو برو کمکش بعد زنداداشم یهو از اشپزخونه اومد بیرون گف یعنی چی جلو این همه ادم میگی من نمیتونم؟خجالت نمیکشی جلوی اینهمه ادم ابروی منو میبری بعد شروع کرد ب گریه و با داد میگفت کم برای تو و این خونه زحمت کشیدم؟اینه جوابای من؟بعد ظرف ته دیگ ک چینی بودو از قصد انداخت رو سرامیک ک بشکنه😰هممون مات و مبهوت مونده بودیم خلاصه ما زنداداشمو بردیم تو اتاق و ارومش کردیم گفتیم قضیه چیه؟گفت داداشم ک چن وقت پیش کرونا داشت و نمیدونسیم رفته خونه مادر زنداداشم ایناو الان هم تست کرونای بابای زنداداشم مثبت شده و داد میزد همش تقصیر اون داداش بی فکرته و بعد گریه میکرد..داداشم ۳۹ سالشه و زنداداشم ۲۷ سالشه بعد زنداداشم داد میزد مرتیکه سن پدر منو داره ولی انقد بی فکره😔 بعدم مامانم گف بهتره ک ما ازون جا بریم و اخرم ما اومدیم خونه حالا میدونم داداشم خیلی بد عصبانیه ممکنه زنداداشمو ی وقت بزنه یا زنداداشم میدونم زبونش خیلی تلخه یه وقت ی چیزی میگه بدتر میشه همه چی بنظرتون برم خونشون زنداداشمو بیارم پیش خودم؟

از طرفی هم میگم شاید مشکلشون حل شده باشه..دلم واسه زنداداشم سوخت اگ منم زبونم لال جای اون بودم واقعا نگران مامان بابام میشدم خب

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی داداشت میدونسته کرونا داره و رفته خونه پدرزنش؟

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
2731
یعنی داداشت میدونسته کرونا داره و رفته خونه پدرزنش؟

نمیدونم مثلا دوروز قبل اینکه بفهمه کرونا داره رفته

بعد رفته دکتر تستش مثبت شه

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱

كاري ندارم ولي واقعا حق با زن داداشتهز

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2738

آخی عزیزم انشالله ک حل شده.پسام بده ب زنداداشت بگو اگه میخوای بیام دنبالت

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین

چرا باید توهین کنه به شوهرش جلو خانوادش؟ چون باباش کرونا گرفته ؟خب  عمدی که درکارنبوده

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
كاري ندارم ولي واقعا حق با زن داداشتهز

اره میدونم بنده خدا😔

چرا باید توهین کنه به شوهرش جلو خانوادش؟ چون باباش کرونا گرفته ؟خب  عمدی که درکارنبوده

چی بگم😔

میخواست آبروریزی کنه دیگه مهمون دعوت کردنش چی بود...

چی بگم والا با این دوتا خط که نمیشه آدمارو شناخت..نمیشه درمورد این مسائل نظری داد...ممکنه با کوچیکترین حرکت شما اوضاع خراب‌تر شه..

دوتا 💙پسرام💙 تموم دنیام💋

تو دعوای زن شوهر به هیچ وجه دخالت نکن به هیچ وجه 

آدما دروغن........🔗برای اینکه عاشقت شن 🖤بهشون دروغ بگو،.  بهشون دروغ بگو ......😏 اینجا خیلی وقته عقیده ها مردن فهمیدم همه دریده ها گرگن نمی دونی طرف رفیقه یا دشمن🤷🏻‍♀️🔪💔..... اره قدیما فاز برعکس بود لااقل حرفات یه کم طعم خوبی میداد 🤏🏽✨..........تاتحویلت گرفتیم یابو برت داشت😏...ولی قبلنا یادت نی انگار اخ یی یسری ادما لال بودن ایکاش😸👐🏿 ...... باید برم🚶🏻‍♀️ ....شاید یه روز دلیلش و بهت بگم.....👌🏼🙂
2706