2733
2734
عنوان

بچه ها زنداداشم🙃

841 بازدید | 67 پست

با شوهرم دارم به مشکل میخورم سر این قضیه زن داداشم اخلاقای خوب زیاد داره اما توقعای بیجا هم زیاد داره مثلا میگه چه اشکال داره خانواده خودت و خانواده خودم خرجمونو بدن شوهرم کار نکنه!!میره سرکار خسته میشه!!! یا مثلا میگه چه اشکال داره مادرت یا تو بچه هامو بگیرید من برم سرکار؛؛ هرچی میگم عزیزم صحبت یک و دو روز نیست که هر آدمی خودش مسوله میگه نه دور و زمونه عوض شده!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شوهرم خیلی حساسه مثلا سروصدای زیاد یا بهم ریختگی خونه رو تحمل نمیکنه وقتی مییاد خونمون دوتا پسر دو قلو داره به شدت فضول به شدت فضول مییاد ظرف بشوره التماسش میکنم اینارو ول کن برو بچه ها رو کنترل کن میگه اونارو ولشون کن کنترل نمیشن!! اگه هم خودم چیزی بگم سریع ناراحت میشه با صدای بلند گریه میکنه

2731

خب چه ایرادی داره بچشو‌نگه دارید بره سرکار ؟الان خیلی ها این کارو میکنن توانایی مهد گذاشتنم دارن ولی نمیکنن 

این جور وقت ها هم باید خانواده ها به کار هم بیان فقط بچه رو شسته روفته ماچ و بغل کنن و ابراز احساسات کنن که نمیشه 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋

شوهرش کار کنه خسته میشه یه وقت

خودش کار کنه خسته نمیشه اون وقت؟😅

دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی🙂🤞 منم بگم کاربر قدیمی هستم یا کافیه🙄😎  اینجانب *نیکی ۷۰* سابق از سال ۹۶ عضو بودم. این همه سال حتی یکبار هم اخطار نگرفتم . اما چند روز پیش تو بحث با یه خانومی که طرفدار صیغه بود و میگفت اگه شوهر کسی دوست دختر صیغه ای پنهانی داشته باشه،بخاطر محبت به خانومه شه که اونو مخفی میکنه چون حق طبیعی اون آقاس، بدون اخطار تعلیق شدم!!! واقعا مرسی 😶  (من ivf کردم اگه سوالی داشتین بپرسین، کمک تون میکنم😇) اَللهُمَ صَلِّ عَلی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🤲
2738

نظرم اینه بهش بگی زیاد داری زر میزنی گمشو از جلو چشمم

پرروییم حدی داره

2706