1874
1935
عنوان

ما اصلا حبوبات مصرف نمیکنیم !!!

871 بازدید | 77 پست

4 سالو نیمه عروسی کردم 

کلا یه بار یه بسته لوبیا یه بسته لپه یه بسته عدس خریدم  !هنوزم دارم .عفقط عدسم تموم شده 

نخود هم ازهمون اول عروسی مونده !

خراب میشن ؟حشره نزده ظاهرشون سالمه !نگهدارم یا دور بریزم؟

چه بسا سخنی که چون شمشیر ،برنده است....مراقب شمشیر زبونمون باشیم 

چرا نمیخورید؟

طرف جرعت نداره پولشو از راننده تاکسی بگیره🙄بعد میاد اینترنت میشه منتقد اجتماعی  نکشیمون جکی جان 😂 آدِمیِت نخوا از هر صاحاب رخت و کالا🧢👕گا میشد وخ کو بیبینی یه نخود پا باشد🧟‍♀️معنی=از هر کسی که با لباس و کلاه خود را آراسته می کند انسانیت نخواه🙅🏻‍♂️گاه مترسکی بیش نیست که بر سر مزرعه نخود ایستاده و لباس و کلاه پوشیده🙂استاد حیدر علی طالب پور بروجنی🥺💖

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1922
1911

عدس پلو 

آبگوشت، قیمه 

قورمه 

نمیخورین 🙄🙄🙄🙄🙄

خدایا امیدم فقط به خودته ❤️کمکم کن❤️با نیم نگاهی از تو طعم مادر شدن رو میچشم 🤩🤰خداجونم روزی صد هزار بار شکر که گذاشتیش تو دلم 🤰می‌سپارمش دستت، صحیح و سالم بذارش تو بغلم، منتظر تپیدن قلب کوچولوت میمونم نفسِ من و بابایی 😍 عزیز مادر چقدر زود رفتی 😭💔حتی صدای تپیدن قلبت رو نشنیدم جان من 😭 خدایا این کار رو نکن با دلم 😭مگه جز تو کی میتونه کمکم کنه 💔😭 میشه برای مامان شدنم یه دونه صلوات مهمونم کنی؟ 🤲

قیمه نمیخورید؟

آبگوشت

آش

خوراک لوبیا

حبوبات خیلی لازم واسه بدن

مثل ابر بهار میبارم حال و روزم شبیه پاییزه 🍁اونی که با تو بوده میفهمه بی تو بودن چقدر غم انگیزه😔ای همه دارو ندارم کم نشو از روزگارم جون اینکه بی تو باشم و ندارم❤بعدتوحالم عوض شد تازه قلبموشناختم همه زندگیمو با فکرتو ساختم❤بامن باش تو تمام آرزومی       دلتنگم حتی وقتی روبرومی میجنگم واسه بوسیدن رویات  میمیرم هرجادورم ازنفسهات.....                

فقط اومدم بپرسم چی میخورین

خدایا یه بارم شده امتحانی بزار من ببینم عشق چجوریه.شوهره مهربون چه شکلیه،نز‌ار ناکام ازاین دنیا برم./ کسی که عشقش هری پاتر و دنیای جادویی بود حالا یه روحه یخ زده شده/
1826

خیلی بده که

شما یعنی قیمه و قورمه هم نمیخورید؟آش نمیخورید؟؟پس چی میخورین؟؟

حبوبات واقعا برای بدن لازمه مخصوصا عدس و لوبیا

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

قورمه و قیمه دوست ندارین؟

عدس پلو و خوراک و...؟

چی درست میکنی غذا؟؟؟

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!
چرا نمیخورید؟

خیلی کم غذاهایی که توش مصرف میشه حبوبات درست میکنم.قیمه چند هفته یبار قرمه و ابگوشت کلا دوسه بار درست کردم .کوفته و دلمه اینام خودم درست نمیکنم 

چه بسا سخنی که چون شمشیر ،برنده است....مراقب شمشیر زبونمون باشیم 
منم هرچی میخرم پخته نمیشن لعنتیا ازهرجامیخرم همینه زودپزموعوض کردم توارام پز میذارم بازم نمیپزه الک ...

چرا؟چ عجیب...تایم بیشتری بزار

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!