2726
عنوان

درمان کرونا حتی بدترین کرونا

1443 بازدید | 10 پست

من شنیدم یه نفر رفته بیمارستان خصوصی 300 میلیون خرج کرده کلی دستگاه و اینام بهش وصل بوده اخرش مرده!!! 

به این نسخه عمل کنید خیلیا خوب شدن .حتی بدترین افراد نه دکتری رفتن نه هیچی خوب خوب شدن . دو هفته انجام بشه .

غذا رو کم کنید فقط در صورت ضعف غذا بخورید چون غذا زیاد غذا ویروسم هست باعث تکثیر ویروس میشه .خوردن اب فراوان روزی 10 تا 15 لیوان گرم یا به صورت جوشانده یا اب و عسل و لیموترش باعث دفع ویروس میشه.مویز بخورید .لیموترش تازه حتما تازه در اب ولرم که ویتامین سی حذف نشه روزی ده عدد هر بار یکی داخل یه لیوان اب و کمی عسل میل کنید .( لیموترش خیلی تاکید میشه ) دارو امام کاظم تابستانه یا زمستانه رو بخرید از جای معتبر .شبا یه نصف قاشق غذاخوری  پودرشو بخورد بدون اب  بعد اون هیچی نخورید حتی اب باید این پودر در مجزای تنفسی بمونه تا دوساعت هیچی نخورید میتونید دوبار در روز بخورید .حتما گل حتمی و اویشن شیرازی حتما شیرازی باشه با هم مخلوط کنید  بجوشونید بخورید .ویتامین دی روزی یکی بخورید مانع رفتن کرونایی ها به بخش ویژه میشه دانشمنداگفتن .دکترم به نظرم خیلی نرید اگه برید یه استامنیوفن و یه ازیترومایسین 250 میده که خودتون میتونید بخرید بخورید .زنبور عسل اگه گیراوردین بزارید روناتونو دوتاش نیش بزنه خیلی موثره .اب نمک غرغره کنید .گرمیجات بخورید ماست و دوغ سردی حذف بشه .گلاب هم خوبه بخورید چای پونه کوهی یا خود چای کوهی دشمن این بیماریه .بجوشونید یا عرقش هست .در مرحله اخر که خیلی ریه درگیره دکتر روازاده 380 بیمار کرونایی رو با بوخور جوش شیرین خوراکی که حتما دستور دقیقش مقدار مصرفش همشون تو سایتش هست از بیمارستان نجات داده من تحقیقی هم که کردم انگار خیلیا استفاده کردن و خوب شدن بعضیها میگن شاید برای ریه خوب نباشه... شاید دوز مصرفی که دکتر گفته اسیب نزنه بنابراین دقیق استفاده کنید . ولی انگاری خیلیا خوب شدن و راضی بودن که حتی میگفتن بخور جوش شیرین جان مارو نجات داده .به نظرم این بخور مرحله اخر درمان کرونا باشه بهتره

🔴ویتامین D مانع از رفتن کرونایی‌ها به بخش مراقبت‌های ویژه می‌شود

🔹محققان اسپانیایی متوجه شدند که دادن ویتامین D به بیماران کرونایی مانع از رفتن آنها به آی سی یو می‌شود.
🔹دز داده شده در روز اول ۵۵میکروگرم و دادن دو دوز ۲۷میکروگرمی در روزهای سوم و هفتم باعث شد تا وضعیت کرونایی‌ها در اسپانیا بهتر شود.
🔹این در حالی است که محدودیت تعریف شده هفتگی روی ۷۰میکروگرم است اما دادن دز بالا می‌تواند به بیماران کرونایی کمک کننده باشد.

اینم ببین بی سواد

✔️ @IrannNews

بخور جوش شیرین شنیدم بده

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ویتامین دی روزی یکی رو قبول ندارم ولی آویشن و پونه رو بدجور قبول دارم 

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست

سلام هرچی شنیدید بزارید کنار...اول صبح و  موقع خواب آب نمک دریا غرغر کنید..

قوی ترین نسخه دنیا:  یه پیاز رو رنده کنید و با پارچه تمیز آبشو بگیرید..دوسوم هر پیاز،آب داره....با کمی عسل مخلوط کرده و بخورید//کرونا که هیچ پدرجد کرونا رو قلع قمع میکنه..به هرکی گفتم مثل خودم و خانواده و دوستان خصوصا کسانی که چندماهه سرفه میکنن با بار اول خوب شدن...قویترین آنتی بیوتیک دنیا همینه شک نکنید و تا میتوانید این مطلب را انتشار دهید...دوم داروی امام کاظم و سوم بخور جوش شیرین...با مصرف اینا شک نکنید دلیلی نداره کسی با کرونا فوت کنه.

سلام هرچی شنیدید بزارید کنار.. .اول صبح و  موقع خواب آب نمک دریا غرغر کنید.. قوی ترین نسخه ...

چن بار اب پیاز بخوریم

عزیزای دلم برای اینکه آرامش به زندگیم برگرده یه صلوات مهمونم کنید لطفا♥️