2726
عنوان

موهامو کوتاه کنم؟😔

900 بازدید | 21 پست

همیشه موهام تایکم بلند میشد کوتاهش میکردم تقریبا سالی یکی دوبار .هم راحت بود هم بهم میومد 

ولی الان یه سال و نیمه کوتاه نکردم .دلم خواست دیگه بلند باشه موهام .تا کمرم برسه مثلا بعد یه مدت...ولی دیگه کلافم کرده .به شدت ریزش داره روزی 4 5 تا مشت میریزه.و مدام گره میفته .یعنی الان شونه کنم دو ساعت دیگم نیاز به شونه داره.شستنشم تو حموم سخته حالا هنوز خیلی بلند نیس تا بند پشت  سوتین میرسه .کوتاه کنم یعنی؟😢چجوری مراقبت میکنید شما ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ريزش مو ربطى به بلندى و كوتاهيش نداره وقتى مو بلند و ميريزه چون طول ش بيشتره بيشتر به چشم مياد

✨واسه رسیدن منم به تنها آرزوم دعا کنید 🙏🏼مرسى❤️✨ 🌹 اللهم صل على محمد وآل محمد🌹 😌ناشنوا باش...وقتى همه از محال بودن آرزویت مى گویند😌 ⛈فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا : به یقین با (هر) سختی آسانی است! 🌤

نه پشیمون میشی هر صبح شونه کن روغن نارگیل یا کرچک کمی بزن بهشون وبباف هم تکون نمیخوره هم برا ریزش وخشکی مو خوبه

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹

موی من پسرونه هست وقتی میخابم و بلند میشم کل پشتی و رخت خواب زیر مو هست

خر گفت:علف آبی است، گرگ گفت نه سبز است.رفتند نزد شاه جنگل (شیر) ماجرای اختلاف را گفتند.                                                        شیر گفت:گرگ را زندانی کنید.گرگ گفت:مگر علف سبز نیست؟ شیر گفت سبز است ولی دلیل زندان تو بحث کردن با خر است.                        "هرگز با نادان ها بحث نکنید"

وقتی زیاد ریزش داره کوتاه کن پشیمون نمیشی چون هنوز زیاد بلند نیس منم ریزش داشتم خیلی زیاد کوتاه کردم ریزش کلا قطع شد

ما اونجوری که دلمون میخواست زندگی نکردیم..!اونجوری زندگی کردیم که مجبور بودیم:))🍂
من موهام تا کمرمه ولی شستنش تو حموم چطوریه که سختتونه 

بلنده دیگه باید تیکه تیکه بشورم و موقع شستن و نرم کننده زدن هم میریزه همش عصابم خورد میشه.بعد ریشه موهام دو روز نرم حموم درد میگیره

بله عزیزم کوتاه کن... اگ نظر منو میخوای.. من خودم 10 ساله موهام بلنده ولی الان دیگ تصمیم قاطع گرفتم کوتاه کنم... چون روی سرم سنگینی میکنه و ریزش و بقول شما گره و دردسرهای خودشو داره 10 ساله دارم میرسم بهشون دیگ نمیتونم حوصلم نمیکشه... خسته شدم.... راحت نیستم.... اذیت میشم دیگ... من ک تصمیم گرفتم کوتاه کنم... هیچی نمی ارزه ب اذیت خودمون.. 

خداوند از اشک های هیچکس ساده نمی گذرد... 
2706