2733
2734
عنوان

تاحالا شده بدی کنین به کسی

96 بازدید | 18 پست

؟ و تاوانشم بدین حسابی ؟

من به چشم خودم دیدم یه پسری و بخاطر اینکه نازمدیش بهم خورده بود رد کردن  دلش شکست امسال نامزدی اون دختر بهم خورد با عشقش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب اون دختر حق انتخاب داشته

دلش نمیخاسته با اقایی ک نامزدیش بهم خورده ازدواج کنه...حالا بهر دلیلی

خیلی زشته واسه این کار منتظر باشیم کی زندگیش متلاشی میشه ک بگیم خدا جوابشو داد

فمینیست هستم
2728

اره کسایی ک بهم بدی کرده بودن منم بدی کردم مثلا ی نفر خیلی بهم بدی کرد کاری کردم از کار اخراج بشه الان آواره مونده هیشکی ام استخدامش نمی کنه دلم خنک شد خوب کردم بیشعور چه بدی هایی در حقم کرد 

آدم های حسود همیشه خودشون سم میخورن و منتظرن ک بقیه بمیرن 😎😂😝

من بدیام کوچولوعن در حد دادزدن و ...بله صدبرابرش سرم اومده ولی سر بقیه ن متاسفانه

اندکی عشق قدری مهربانی هرچه میخواهی شیطنت اما باصداقت امتحان کن خوشبختی همینست...کاربریمون دونفره هستش 😜
2738

من بدی به کسی نمیکنم ولی با شوهرم بحث های زیادی کردیم به هم حرفای سرد زدیم دو هفته پیش دعوامون شد هر چی قسم میخوردم حرفمو باور نمیکرد اشاره کردم به قرآن تو خونه گفتم اگه من دروغ میگم بزنه تو کمر من اگه تو حرف زور میزنی بزنه تو کمرت دو روز بعدش بخدا دو روزبعد تاوانشو داد

طبق قانون جذب در تاریخ 9/9/99 یه شغل عالی دارم

من یکی از دوستام بهم بدی کرد بعدش یه اتفاق خیلی بد براشون افتاد، ولی نمیتونم قضاوت کنم اون اتفاق حتما بخاطر بدی که در حقم کرده بود افتاد. خودم هم ناراحت شدم 

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
من بدیام کوچولوعن در حد دادزدن و ...بله صدبرابرش سرم اومده ولی سر بقیه ن متاسفانه

مث من

بدی کنم دهنم سرویس میشه فک کنم خدا از من و تو انتظار نداره بدی کنیم زود میزنه پس کلمون ادب بشیم😅

فمینیست هستم

دروغ چرا؟

بله منم آدمم و یه اشتباهاتی کردم و تاوانش رو هم دیدم

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم
من ن ولی میگن من نمیدونم خدا میدونه جاری من که هم سن مامان منه همسرم ک بچه بوده میندازه زمین و ضایع ...

الان همسرتون مشکل داره؟ به عمد انداختش زمین؟

طبق قانون جذب در تاریخ 9/9/99 یه شغل عالی دارم

اینقدر آدم دیدم که به بقیه بی دلیل بدی های خیلی بزرگی کردن اما هیچ جوابی هم نگرفتن .

خیلی از آدم بدا خیلیم خوشبختن و همه چیزشون ردیفه 

و خیلی از آدمایی که دل پاکی دارن زندگیشون پر از مشکلات جورواجوره

مث من بدی کنم دهنم سرویس میشه فک کنم خدا از من و تو انتظار نداره بدی کنیم زود میزنه پس کلمون ادب بش ...

🤗😘

اندکی عشق قدری مهربانی هرچه میخواهی شیطنت اما باصداقت امتحان کن خوشبختی همینست...کاربریمون دونفره هستش 😜
2706