2733
2734
عنوان

خانمای ورزش کار

82 بازدید | 29 پست

خانما من۲۳سالمه شکم وپهلودارم ک شوهرم بیزاره دیشب شوهرم قشنگ ب روم گفت ک اندامت بده لباس میپوشی بهت نمیاد بهت نمیگفتم تاناراحت نشی ولی اندامت خیلی بدشده وهزارتاحرف دیگه....الان موندم برم فقط هوازی کارکنم یانه بدنسازی و هوازی باهم ...هرکی هرتجربه ای داره ممنون میشم کمک کنه 

بدنسازی هم لاغر میکنه هم خوش هیکل

چاقی موضعی داری رژیمت رعایت کن کربوهیدرات کمتر بخور

ولی کلا همسرتم نباید اینمدلی بهت میگفت...

مادربزرگ مادرم زن قشنگی نبود اما مردم میگفتن مهره مار داره بعضیام میگفتن ساحره س. همه عاشقش میشدن. مرد و زن. مرید زیاد داشت، خیلی زیاد. هر جا مینشست همه جذبش میشدن. زیاد میدونست. عجیب بود. شوهرش انقدر عاشقش بود‌ که کور شده بود. چشمش فقط “خانوم” رو میدید. زندگی رو به پاش ریخت، جوونیشو ،عشقشو،مالشو. براش دیوان شعری هم گفت. تا “خانوم” غذا نمیخورد او‌ لب به غذا نمیزد تا “خانوم” تایید نمیکرد او هیچ کاری نمیکرد.” خانوم” که مرد دو روز و ده ساعت بعد او‌هم از غصه دنیا رو ترک کرد.............................من دنیا امدم. روزی روی پای پدرم نشسته بودم شیرین زبونی میکردم، پنج سالم بود. “خانوم”طولانی نگاهم کرده بود و به مادرم گفته بود: ساویس مهره مار داره...❄️💎                                      🤍من یک عدد غواصم🏊🏻‍♀️ دنیای زیر آب خیلی قشنگتر از دنیای روی آبه..🖤 🧜🏻‍♀️🐬🐋      امضام زندگیه خودمه.       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بد سازی نرو ولش کنی بد تر چاق میشی برو چربی سوزی

کی گفته بدنسازی چاق میکنه؟ بزرگترین چربی سوزیه که!

مادربزرگ مادرم زن قشنگی نبود اما مردم میگفتن مهره مار داره بعضیام میگفتن ساحره س. همه عاشقش میشدن. مرد و زن. مرید زیاد داشت، خیلی زیاد. هر جا مینشست همه جذبش میشدن. زیاد میدونست. عجیب بود. شوهرش انقدر عاشقش بود‌ که کور شده بود. چشمش فقط “خانوم” رو میدید. زندگی رو به پاش ریخت، جوونیشو ،عشقشو،مالشو. براش دیوان شعری هم گفت. تا “خانوم” غذا نمیخورد او‌ لب به غذا نمیزد تا “خانوم” تایید نمیکرد او هیچ کاری نمیکرد.” خانوم” که مرد دو روز و ده ساعت بعد او‌هم از غصه دنیا رو ترک کرد.............................من دنیا امدم. روزی روی پای پدرم نشسته بودم شیرین زبونی میکردم، پنج سالم بود. “خانوم”طولانی نگاهم کرده بود و به مادرم گفته بود: ساویس مهره مار داره...❄️💎                                      🤍من یک عدد غواصم🏊🏻‍♀️ دنیای زیر آب خیلی قشنگتر از دنیای روی آبه..🖤 🧜🏻‍♀️🐬🐋      امضام زندگیه خودمه.       
2728

هوازی بدنتو سفت میکنه اما وقتی میگی شکم و پهلو برو چربی سوزی اول 

باشگاه ها فکر کنم بسته باشن

بزن تو گوگل اینا ورزش شکم و پهلو تو خونه انجام بده من الان یک ماهه تو خونه انجام میدم ورزش شکم و پهلو جواب داده هر روز دو ساعت ورزش دارم

بدنسازی هم لاغر میکنه هم خوش هیکل چاقی موضعی داری رژیمت رعایت کن کربوهیدرات کمتر بخور ولی کلا همسر ...

گلی اسمت ساویسه؟ 😍معنیش چیه😍

خیلی اسم خوشگلیه😊🍃💕

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
2738

اولا که بنظرم غذاتو خیلی کم کن 

سعی کن صبحانه ساعت ۱۱اینطورا مفصل ولی کم بخوری

ناهارتو حذف کنی و شام تا قبل از ساعت ۸بخور یعنی ۸شب به بعد لب به هیچی نزنی

تو طول روز هر وقت گشنت شد با اب فراوونوخودتو سیر کن

و خودت هم میتونی تو این کرونایی هر روز چند تا ورزش سنگین خودت تو خونه انجام بدی بجای وزنه هم دوتا بطری اب مدتی رو پر از اب یا سنگ کن بجای وزنه 

و حرکت هایی که فقط مخصوص شکم و پهلو هست رو از تو اینستا یا گوگل بر دار و فشرده بزن بعد از ۱۵الی ۲۰روز قشنگ متوجه تغییراتت میشی

کربوهیدرات تورژیموچیاهست من نمیدونم

برنج و نون و غلات و سیبزمینی

ببین من تو سن ۳۴ سال با یک بچه هیکلم اصلاااا شل نیست خیلی فیت و سایز ۶ هستم اندامم کاملا ایده اله فقط رژیمت و بدنسازی کن

اسی برو بدنسازی ولی اگه چاقی و شکم داری رژیم بگیر🌸

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
شماتجربه داشتی من قدم ۱۷۰وزنم ۷۰ میخوام برسم ب ۶۰ شکم کم دارم وپهلوزیاد بازوهامم خیلی شل شده ...

اره گفتم تجربه مو واست پایین

من قدم ۱۷۰ وزنم ۶۳ همشم عضله چربی بدم پایینه

2706