2733
2734
عنوان

بی بی چک ویتاساین خوبه؟

17204 بازدید | 38 پست

بچه‌ها من چهار روز قبل پری بی بی چک ویتاساین امتحان کردم، بعد یکساعت خط دوم حاشیه هاش رنگ افتاد. دوتا در دو روز هر دوتاش اینجوری شد. امروز باز زدم که یه روز از موعدم گذشته، بازم اینجوری شد، کسی میدونه این خط برای همه بی‌بی چکای ویتاساین میفته؟ عکسشو میذارم الان واهشا جواب بدین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خط تبخیره

پس چرا تو بقیه بی‌بی ها اینجوری نمیشه؟ چون همزمان روژان هم تست کردم. یبارش بعد یکساعت خط محو افتاد ولی امروز هیچی نیفتاد روژان. ولی روژان اصن خط تبخیر نداره. ینی امیدوار نباشم؟

2738

من ویستا ساین زدم فوری دو تا خط شد نباید بیش از پنج دقیقه فکر کنم بگدره دیگه جوابش قبول نیست من دو روز بعد تاخیر زدم.اگه از شما مونده بعد حاله انداخته قبول نیست همون لحظات اول قابل قبوله ببین روی جلدش نوشته تا چند لحطه قابل قبوله

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼

این منفیه بازم اگه پریود نشدی یه بار با ادرار صبح امتحان کن 

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼

این اتفاق برا منم افتاده توهم زده بودم که هاله داره اما اصلا پررنگ نمیشد تا اینکه پری اومد و چند روز کارم فقط گریه بود.الانم 4 روز دیگه موعدمه قسم خوردم تا فردای روز موعد بی بی چک نزنم

2706