2703
2553
براساس کمبود های بدنت  ویتامین ها رو اصلا خودسرانه مصرف نکنید

چقدر اخه ازمایش بدم الکی الان دارم یونی زینک میخورم اما ویتامین دی و ای و کلسیم مطمینم ندارم تا الان هیچ قرصی نخوردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
براساس کمبود های بدنت  ویتامین ها رو اصلا خودسرانه مصرف نکنید

خداروشکر قبلا کمخونی داشتم الان ازمایش دادم نداشتم اما ریزش موهام همچنان ادامه داره دیگه خسسسسته شدم😖

2714
چقدر اخه ازمایش بدم الکی الان دارم یونی زینک میخورم اما ویتامین دی و ای و کلسیم مطمینم ندارم تا الان ...

کلسیم تو مفاصل رسوب میکنه

ویتامین دی هم باعث میشه جذب کلسیم بیشتر بشه باید براساس کمبود ویتامین بدنت مصرف کنی که دچار مشکل نشی

کمبود آهن نداری؟ یکی از اقوام ما مرتب فولیک اسید و آهن مصرف کرد ریزش مو خوب شد

البته مصرف خودسرانه آهن هم برای کلیه خطرناک

میدونم عزیزم خواستم بپرسم گفتم شاید کسی درحال مصرفه و اطلاعات صحیحی از دکتر داره 

بدن هر کسی فرق داره هصلا خودسر مصرف نکن دکتر باید طبق کمبود بدنت بگه

مثلا یکی ماهی یه ویتامبن دی باید بخوره یکی هفته ای یه دونه

اصلا مصرفش بدون تجویز پزشک درست نیست.

مخصوص ویتامین های محلول در چربی مثل ویتامین دی که اگه اشتباه مصرف بشه اسیب زیادی به کبد میرسونه.

در کل بهتره اول برین پیش پزشک و ازمایش بدین.

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.

بعضی کلسیم ها ممکنه رسوب کنه داخل کلیه و...

پس بهتره حتما با پزشک مشورت کنید.

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.
چقدر اخه ازمایش بدم الکی الان دارم یونی زینک میخورم اما ویتامین دی و ای و کلسیم مطمینم ندارم تا الان ...

باید بری آزمایش اگه ویتامین دی خیلی کم باشه روزانه تا یه،دوره نی هوری بعد ماهی یکی مصرف نیکنی ، ویتامین ای هم یه روز،درمیون باید مصرف کنی 

ول کن جهان را ؛قهوه ات یخ کرد.....
مثلا من قبلاا ی دکتری رفتم گفت ماهی ی دونه بخور اما دکتر دیگه رفتم گفت ن ماهی کمه هفته ای یه دونه

من ماهی یه دانه کلسیم دوتا ویتامین د ،تابستان ماهی یه دانه ،قرص اهن 4 روز اول ،تو ماه قرص زینک ومنیزیوم سه چهار تا میخورم خیلی حالم بهتره ازوقتی میخورم

منتظر روزای بهترم ✌
2706