2737
2734

سه ماه پیش عموی  مامانم فوت کرد من اون موقع مریض بودم نرفتم بعدم که خوب شدم برای چهلمشم نرفتم 

اخه بعداز چندماه میخواستم شوهرمو ببینم هرچی مامانم گفت بیا بریم مراسم  نرفتم بعدشم اومد بهم گفتن کاربدی کردی نیومدی ازت انتظارداشتن  

از یطرف شوهرم بود از یطرف انتظار مردم من شوهرمو انتخاب کردم بنطرتون اشتباه کردم از دستم ناراحت شدن

دیدمشون چی بگم 

چون کرونا هس اصلا اشتباه نیس 

خوب کاری کردی 

من دنیا را طور دیگری میبینم. دنیای من خالص است؛ خالص را اینگونه معرفی میکنم :دنیای من یک بُعد دارد، مثل آب نیست که از ترکیب اکسیژن و هیدروژن باشد؛ مثل الماس است که تنها یک تک ماده ای خالص است؛ با هیچ چیز حل نشده. من شیعه هستم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بگو تو شرایط کرونا بود بدنم به خاطر بیماری ضعیف شده بود نمیتونستم سلامتیم رو به خطر بندازم

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
2731
چه ختمی دایی همسرم فوت شد هیچکس نرفت در کل ده نفرم نبودن واسه خاکسپاری

اینا خانوادگی بودن من حوصله ختمو نداشتم دلم میخواست شوهرمو ببینم اخه اونم به دلیل کرونا فوت شده بود

اینا خانوادگی بودن من حوصله ختمو نداشتم دلم میخواست شوهرمو ببینم اخه اونم به دلیل کرونا فوت شده بود

اهمیت نده بگو بخاطر کرونا نیومدم نگو بخاطر شوهرم بود

❤️ ‏قسمت بشه كنارش درگير آرامش بشيد ❤️
2738