2733
2739
عنوان

ازش بیزاااارم خداا😓

| مشاهده متن کامل بحث + 1387 بازدید | 67 پست
میدونم کمدواجبه بخرافرین اماقسطشوبراهمون قرعه کشی بگیربراخودت پس انداز کن امان ازین مردا اینجوری میک ...

میز تلویزیون خرید اشکمو دراورد جاکفشی خرید اشکمو دراورد گداصفت میشینن با خواهرش میگن ما اصیلیم ما با اصالتیم اما خداازشون نگذره اگ عدالتی هس ... خدا بزنه کمرشون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بخدا دارم دق میکنم مامانم هربار میرم خونمون میگه تف تو روت بااین شوهر کردنت فامیلا ب دیده تحقیر نگاه ...

معلومه خیلی کلافه شدید اول خودتونواروم کنید بشینید هوب فکرکنید راه روشاتونوعوض کنید ببینید قلقش چیه بالاخره که جی باید ی کاری کنید به ارامش برسید

خدایا وقتشه معجزتونشونم بدی ♥️                         خدایاشکرت که به ارزوم رسیدم ازبین رفتن کرونا سلامتی خانوادم  ارامش وخوشبختی در زندگی برطرف شدن مشکلات مالی داشتن بچه های صحیح وسلامت وصالح   
چقدر اسم پروفایلتون زیباس 

چه قدر روح شما زیباست 🙂❤️

همیییییشه از این قضاوتای مجازی بدم اومده

اما جدا نتونستم نگم

تو اون یکی تاپیک تلاش کردم جلوی خودمو بگیرم و موفق شدم 😅

این بار نه 🤷🏻‍♀️

ببخش اگه معذبت کردم

میز تلویزیون خرید اشکمو دراورد جاکفشی خرید اشکمو دراورد گداصفت میشینن با خواهرش میگن ما اصیلیم ما با ...

حرص نخور ناراحت شدم برات .ازطرز نوشتنت مشخصه خیلی فشارروته😢😢😢

خدایا وقتشه معجزتونشونم بدی ♥️                         خدایاشکرت که به ارزوم رسیدم ازبین رفتن کرونا سلامتی خانوادم  ارامش وخوشبختی در زندگی برطرف شدن مشکلات مالی داشتن بچه های صحیح وسلامت وصالح   
2738
ببین نگاه میکنم فامیل حسرت میخورم نگاه میکنم دوستام حسرت میخورم خسته شدم این پول کمدو هم مامانم داده ...

میبخشید میگم اخرش شوهرت برات خسیسه یا نه تو یه تاپیک دیگت گفتی برا تو خسیس نیست

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم
چرا جدا نمیشی بچه هم که نداری؟

نمیتونم روی برگشت ندارم صدبار دل پدر مادر همه رو سر این بی لیاقت شکوندم پدرم مادرم گفتن جداشو گفتن جدانشی بعدش نیای بگی منو زد نیای بگی اینجور کرد گفتم نه پلای پشت سرمو خراب کردم ..فقط یه سوال دارم من ک ازارم ب مورچه نمیرسه من ک ب همه همیشه کمک کردم دیروز تو بازار نصف داشته هامو دادم همیشه ب همه کمک میکنم اهل هیچ کثافتکاری نبودم و نیستم این زندگی این عذاب حقمه؟خدا دلش نمیسوزه؟مگه نمیگن مهربونه؟

بخدا دارم با گریه مینویسم اصلا نمیزاره ...بخدا قسم دوساله ازدواج کردم دوساله یه خواب باارامش نداشتم ...

باید ی قلقی داشته باشه اونو پیدا کن عزیزم با گریه مشکلت حل نمیشه😔

چشمان تو آفریقاست.. 
نمیتونم روی برگشت ندارم صدبار دل پدر مادر همه رو سر این بی لیاقت شکوندم پدرم مادرم گفتن جداشو گفتن ج ...

وقتی خودت دلت واسه خودت نمیسوزه خدا چیکار کنه

واسه این گراااامی پلای پشتتو خراب کردی؟

اصلا خرابم کرده باشی

ودر و مادر همیشه دوباره میسازنش

برگرد بگو اینجوره کمکم کنین از دستش خلاص شم

2706